| 26.05.2009, 22:15.08 | |
Synchronizace obrazu se zvukemPrávě jsem se vrátil od souseda, pomáhal jsem mu přestěhovat těžkou skříň. Má legálně DIGI TV a měl tam zrovna ČT2. Běžel tam pořad s V. Moravcem ze studia, ale zvuk je úplně mimo obraz, takže to vypadá, jako nějaký nepovedený dabing. Takový kiksy tam mají často? |
![]() simon |
| 27.05.2009, 12:24.22 | |
RE: Synchronizace obrazu se zvukemNo co by si chtel ze tech par korun, bud rad ze to vubec jde, proste tohle je digi tv. |
![]() 007 |