Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.06.2009, 11:10.54

2x showbox s300 /alebo iné ?/

Zdravím,mám 2x CRT a chcel by som prejsť na sat.vysielanie.Mám asi takú predstavu,že by to mal byť Skylink,nejaké voľné programy a D..i /kým to funguje/.Co som tak zbežne zistil na disk.forach,malo by fungovať zdieľanie medzi 2 showbox s300.Bolo by fajn,keby niekto napísal,či má s takou zostavou skúsenosti,príp.čo všetko k tomu potrebujem/môžu byť aj konkretne značky osvedčených komponentov/.Vopred vdaka za odpovede.
uživatel
jožo
07.06.2009, 13:12.30

RE: 2x showbox s300 /alebo iné ?/

Ano funguje s malou výhradou.V případě sdílení master nefunkční EMU.Tvůrci softu slibují brzkou nápravu.
uživatel
viliam
07.06.2009, 14:59.20

RE: 2x showbox s300 /alebo iné ?/

Showbox openboxforum.cz a čti studuj. Pokud máš v místě DVB-T signál běž do S700
Další ti mohu doporučit Dreamsky 7500 má lan a dva přijímače propojíš obyčejným lan kablíčkem. Sdílet mezi nimi lze. Tady doporučuji satpodpora.sk a čti k posledním softům kde je mnohé opraveno.
uživatel
juzek
07.06.2009, 22:13.02

RE: 2x showbox s300 /alebo iné ?/

já doporučím jednoznačně Dreamsky 7000, máš tam lan, a usb...Nemusíš tahat zbytečně další kabely, zapojíš do síťě a jedeš :-)
uživatel
Stanowi94