| 07.06.2009, 11:44.52 | |
TVP HDDobry den.Ide Vam TVP HD na astre 19,2 volne?Mne totiz ide iba zvuk,obraz je zakodovany.Dakujem. |
![]() losik1 |
| 07.06.2009, 11:58.41 | |
RE: TVP HDOd pondelka mám tiež len zvuk. |
![]() gugel |
| 07.06.2009, 14:56.37 | |
RE: TVP HDzvuk nekoduju |
![]() EnoSat |