Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.06.2009, 15:42.38

Ake su moznosti zdielania?

Chcem poprosit skusenejsich uzivatelov o radu. Ake su moznosti zdielania pri prijmaci z CXCI slotom a seriovzm konektorom? Ide mi o zdielanie z PC (Skystar2) do prijmaca. Konkretne sa jedna o prijmac Xtreme MSR-5690CXCI. Je vobec nieco take mozne?
uživatel
aladinko