| 07.06.2009, 15:42.38 | |
Ake su moznosti zdielania?Chcem poprosit skusenejsich uzivatelov o radu. Ake su moznosti zdielania pri prijmaci z CXCI slotom a seriovzm konektorom? Ide mi o zdielanie z PC (Skystar2) do prijmaca. Konkretne sa jedna o prijmac Xtreme MSR-5690CXCI. Je vobec nieco take mozne? |
![]() aladinko |