| 07.06.2009, 15:52.01 | |
Anténa na DVB-Tdoporučte mi nejlepší pokojovou anténu na DVB-T Praha Vinohrady, aby na ni šli HD programy ČT1 HD, PRIMA HD a NOVA HD z těchto vysílačůPraha-ÚTB K64 max. 2 14°28´09´´ Olšanská,Praha 818 MHz 50°05´01´´ Praha-Novodvorská K64 max. 2 14°27´04´´ Novodvorská, Praha 818 MHz 50°00´59´´ Praha-Petřiny K64 max. 2 14°20´37´´ Na Petřinách, Praha 818 MHz 50°05´18´´ Praha-Václavská K64 max. 2 14°25´03´´ Václavská, Praha 818 MHz 50°04´31´´ |
![]() fpsfps |
| 07.06.2009, 17:33.32 | |
RE: Anténa na DVB-TNa tuhle chytam Praha-ÚTB K64 max. 2 14°28´09´´Olšanská,Praha 818 MHz 50°05´01 :laughing: http://img189.imageshack.us/img189/7844/nejdvbt.jpg http://img188.imageshack.us/img188/8093/digiantna.jpg R^ |
![]() alda |
| 07.06.2009, 18:24.43 | |
Když se chytá venkua jsou podmínky.Pokojový příjem není moje parketa. Abych nezakládal nové vlákno, přihodím něco málo z klasiky. Příjem na původní anténí sestavu. místo příjmu - Radimovice u Želče použitá anténa - starší pasivní síto na UHF - směr Javořice zesilovač - domovní Alcad Bezproblémový příjem analogu, nebo digitálu z těchto směrů: Votice Javořice Jauerling Kleť Jsou holt místa, kde je síto optimální. |
![]() mirasat |
| 07.06.2009, 22:47.54 | |
To alda:To ale musíš mít obraz vzhůru nohama |
![]() Hujer |
| 07.06.2009, 22:54.44 | |
re alda:laughing: R^ |
![]() binladin2 |
| 08.06.2009, 03:23.38 | |
RE: Anténa na DVB-TJsem rád že vás moje pokojová anténa pobavila. :))) |
![]() alda |
| 08.06.2009, 10:25.55 | |
@aldaperfektni R^ :))) |
![]() bob85 |
| 08.06.2009, 11:01.57 | |
RE: Anténa na DVB-TA navic jeste cestne a sportovni:)Navrhuji na statni cenu za mir,na Nobelovu by to chtelo o malinko jeste vylepsit. |
![]() hdpe |