Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.06.2009, 15:52.01

Anténa na DVB-T

doporučte mi nejlepší pokojovou anténu na DVB-T Praha Vinohrady, aby na ni šli HD programy ČT1 HD, PRIMA HD a NOVA HD z těchto vysílačů
Praha-ÚTB K64 max. 2 14°28´09´´
Olšanská,Praha 818 MHz 50°05´01´´
Praha-Novodvorská K64 max. 2 14°27´04´´
Novodvorská, Praha 818 MHz 50°00´59´´
Praha-Petřiny K64 max. 2 14°20´37´´
Na Petřinách, Praha 818 MHz 50°05´18´´
Praha-Václavská K64 max. 2 14°25´03´´
Václavská, Praha 818 MHz 50°04´31´´
uživatel
fpsfps
07.06.2009, 17:33.32

RE: Anténa na DVB-T

Na tuhle chytam Praha-ÚTB K64 max. 2 14°28´09´´
Olšanská,Praha 818 MHz 50°05´01
:laughing:

http://img189.imageshack.us/img189/7844/nejdvbt.jpg

http://img188.imageshack.us/img188/8093/digiantna.jpg

R^
uživatel
alda
07.06.2009, 18:24.43

Když se chytá venku

a jsou podmínky.
Pokojový příjem není moje parketa. Abych nezakládal nové vlákno, přihodím něco málo z klasiky. Příjem na původní anténí sestavu.
místo příjmu - Radimovice u Želče
použitá anténa - starší pasivní síto na UHF - směr Javořice
zesilovač - domovní Alcad

Bezproblémový příjem analogu, nebo digitálu z těchto směrů:
Votice
Javořice
Jauerling
Kleť

Jsou holt místa, kde je síto optimální.
uživatel
mirasat
07.06.2009, 22:47.54

To alda:

To ale musíš mít obraz vzhůru nohama
uživatel
Hujer
07.06.2009, 22:54.44

re alda

:laughing: R^
uživatel
binladin2
08.06.2009, 03:23.38

RE: Anténa na DVB-T

Jsem rád že vás moje pokojová anténa pobavila. :)))
uživatel
alda
08.06.2009, 10:25.55

@alda

perfektni R^ :)))
uživatel
bob85
08.06.2009, 11:01.57

RE: Anténa na DVB-T

A navic jeste cestne a sportovni:)Navrhuji na statni cenu za mir,na Nobelovu by to chtelo o malinko jeste vylepsit.
uživatel
hdpe