| 07.06.2009, 16:21.48 | |
SKY SPORTS 3 UKCafte prosim vas,da sa nejak Sky Sports 3 uk,prelomit ci vobec nie, :lookaround: |
![]() wwwe |
| 07.06.2009, 16:31.14 | |
RE: SKY SPORTS 3 UKniečo rozumnejšie nemáš , |
![]() oneeeee |
| 07.06.2009, 16:40.19 | |
oneeeeeTy mamlas , kedy ty uz dostanes rozum. Slusne sa opytal a potom zareaguje takyto trulo ako ty? :bomb: |
![]() matus |
| 07.06.2009, 16:42.17 | |
RE: SKY SPORTS 3 UKjasně že dá, v dnešní době emulační krize normálně sky funguje (na digi keys) :laughing: |
![]() vortimond |
| 07.06.2009, 17:04.19 | |
sky sportnormalne pozeram... |
![]() lubo540 |
| 07.06.2009, 17:11.59 | |
RE: SKY SPORTS 3 UKa nemáš návod? free sky sharing snadno a rychle |
![]() vortimond |
| 07.06.2009, 18:01.40 | |
RE: SKY SPORTS 3 UKmatus,rozumna otazka? no neviem,ale ak toto je rozumna otazka,ako pre koho,no |
![]() ronyfun |
| 07.06.2009, 20:56.28 | |
RE: SKY SPORTS 3 UKJa som nenapisal, ze rozumna otazka. Ja som napisal, ze sa slusne opytal. Jasne, ze pre zainteresovanych je to na usmev, ale nie kazdy vie vsetko. Stacilo napisat nie a vybavena vec. Netreba hnede cloveka zosmiesnovat. Nikto nevie vsetko ani oneeeee |
![]() matus |
| 07.06.2009, 21:10.42 | |
@lubo540A normálně pozeráš aj ked odpojíš sítový kabel ?? :(((Ten člověk se ptal uplně na něco jiného a nikoliv jestli to jde sdílet... Sdílení není umění... ;) |
![]() pat |
| 08.06.2009, 10:10.55 | |
RE: matusak mate zaujem o prijem Sky v "EMU" tak niecard sharing existuje, ale pokial nemate "private card server" tak je to dost velky risk je jedna moznost ako to primat "legalne", viac info zadajte do google: securitech ;) |
![]() alfasex |
| 08.06.2009, 10:30.07 | |
RE: SKY SPORTS 3 UKsecuritech jsou zloději. astronomický ceny |
![]() vortimond |
| 08.06.2009, 14:02.35 | |
sky sportsky sport2 HD,prave dvaju salovy futbal |
![]() lubo540 |