| 07.06.2009, 16:32.28 | |
proč DVB Viewer a ostatní nemá někdo z uživatelů satelitních PC karet nějaký vysvětlení, proč HD nahrávka (s příponou .ts) pořízená softem DVB Viewer je bez problémů přehrávatelná ve všech možných playerech (konkrétně zkoušeno s Power DVD 8, dokonce i WMP 11 s nainstalovaným K-Lite packem) a nemají s ní nejmenší problémy... a stejná nahrávka pomocí ProgDVB nebo DVB Dreamu je pro ně nečitelná a musí se na to používat Media Player Classic a ještě v nastaveních měnit používaný kodeky? máte stejný zkušenosti? |
![]() vortimond |
| 07.06.2009, 17:28.36 | |
RE: proč DVB Viewer a ostatní nehold nektere codeky jsou sv*ne choulostive, v DVB Dream se da nastavit co se ma do streamu ukladat neskousel si s tim laborovat. Ja nemam proc vzdy jsem pouzival MPC. |
![]() chocholos |
| 07.06.2009, 17:56.33 | |
RE: proč DVB Viewer a ostatní neuž to chodí. supeeer. vybral jsem nejdřív všechno a bez efektu. tak jsem zkusil jenom celej první sloupec, to znamená: Teletext, All audio pids a EPG.díky moc. |
![]() vortimond |
| 07.06.2009, 18:17.07 | |
RE: proč DVB Viewer a ostatní neJj rado se stalo musel jsem napred marne vzpominat co jsem to vlasne udelal, me to nechtelo chodit zase na DM. |
![]() chocholos |
| 07.06.2009, 19:58.25 | |
RE: proč DVB Viewer a ostatní nejsem rád, protože ten DVB Viewer (v placený verzi) je hroznej soft. dobře fungujou akorát starší verze, ty nový jsou něco šílenýho. skvělá je ta poslední free edice od technisatu, ale ta má zase omezení kolem editace PID dat a podobný věci. |
![]() vortimond |
| 08.06.2009, 19:25.11 | |
RE: proč DVB Viewer a ostatní neOT: Neshodneme se v tom, ze DVBViewer je hrozny soft. Mam opacnou zkusenost, pouzivam aktualni verzi 4.1.1.1 a vse co fungovat ma tak i funguje, ba dokonce stabilne a spolehlive (@SS2HD). Jina vec jsou chybejici funkce, pofiderni organizace favorites apod. Byl jsem rozmazleny z technickych vychytavek a specialitek dnes jiz bohuzel nepodporovaneho ALTDVB2 a chvilku trvalo odvyknout. U DVBW potesi kvalitni EPG, planovac, timeshift, ip streamovani, obecna stabilita atd. Suma sumarum spokojenost. |
![]() Wintermute |