Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.06.2009, 19:12.25

golden interstar GI-T/S870 CRCI

ktery je nejlepsi software pro tenhle prijimace? na ten co mam nejdou titulky a ukazuje spatne kvalita a syla signalu.dekuji...
uživatel
laurentiu
07.06.2009, 20:52.14

RE: golden interstar GI-T/S870 CRCI

Nejlepší nevím,ale dej 25.07.2008.jsem spokojený.
uživatel
Ji.sat
07.06.2009, 21:23.22

re.

diky....mam 7.8.2008
uživatel
laurentiu