| 07.06.2009, 19:12.25 | |
golden interstar GI-T/S870 CRCIktery je nejlepsi software pro tenhle prijimace? na ten co mam nejdou titulky a ukazuje spatne kvalita a syla signalu.dekuji... |
![]() laurentiu |
| 07.06.2009, 20:52.14 | |
RE: golden interstar GI-T/S870 CRCINejlepší nevím,ale dej 25.07.2008.jsem spokojený. |
![]() Ji.sat |
| 07.06.2009, 21:23.22 | |
re.diky....mam 7.8.2008 |
![]() laurentiu |