Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.06.2009, 19:25.10

SKYLINK karta

chcel by som sa opytat, ci na cesku karti skylink ide markiza, joj a joj plus. Byvam na Slovensku, ale kartu si registrujem akoze byvam v Ceskej republike.Dakujem
uživatel
peko59
07.06.2009, 19:28.05

RE: SKYLINK karta

ano ide ;)
uživatel
poky1
07.06.2009, 19:31.13

SKYLINK Karta

Ano jde,ale Markíza i STV3 to mají asi jen do října
uživatel
bojda
07.06.2009, 19:32.44

RE: SKYLINK karta

kde si tohle zase slyšel? :-/
uživatel
poky1
07.06.2009, 19:34.19

RE: SKYLINK karta

a mozem pri registracii zadat slovensku adresu a zadat pouzivanie karty v Ceskej republike??
uživatel
peko59
07.06.2009, 19:36.28

RE: SKYLINK karta

taky ano
uživatel
poky1
07.06.2009, 19:39.44

RE: SKYLINK karta

a aky je vlastne rozdiel v prog.ponuke pre CR a SR??
uživatel
peko59
07.06.2009, 19:41.06

RE: SKYLINK karta

a co si něco najít sám??? :8) třeba na jejich webu! :bomb: nebo to máš napsat najednou
uživatel
poky1
07.06.2009, 19:42.16

RE: SKYLINK karta

jasne, ze na webe som pozeral, ale potom preco v CR ide Markiza, ked tam na zozname nie je?
uživatel
peko59
07.06.2009, 19:43.39

RE: SKYLINK karta

protože to ojebávaj jako gital
uživatel
poky1
07.06.2009, 19:46.17

RE: SKYLINK karta

poky1 na tuto odpoved som cakal, mooooc diky
uživatel
peko59
08.06.2009, 18:43.59

RE: SKYLINK karta

Jak to,že nekomu jde Markíta a STV3?mam i multi a nejde mi to.diky
uživatel
acrosta
08.06.2009, 19:07.49

RE: SKYLINK karta

bolo niekde spomenute, ze musis mat bielu - novu kartu skylink
uživatel
peko59
08.06.2009, 20:37.04

RE: SKYLINK karta

novou jo? spíš z tohoto století ne? bílá vlastně už hnědá od modulů za postivé ceny cca 2500Kč + další doplatky za novu, stvéčka atd. ;)
uživatel
poky1
09.06.2009, 13:28.20

modrá

kamoš má modrú kartu,zápis na novu 22.5.2010.divné!
uživatel
homo
09.06.2009, 19:08.04

RE: SKYLINK karta

jo, ale zaregistrovanou pro českou republiku, tak proto
uživatel
poky1
09.06.2009, 19:41.57

SKYLINK karta

mam bilou a vše zaplacene a nejde to.asi mate nekdo ty frekvence kde to maka tak mi je hodte.dik Myslím Markízu a STV3
uživatel
acrosta
09.06.2009, 20:01.41

to acrosta

Frekvence na Markízu a STV3 je 12565H SR 27500 FEC 2/3 Na té samé frekvenci je i STV1, STV2 a TA3.
uživatel
Oskarek1
10.06.2009, 10:53.57

RE poky1

tá modrá aktivovaná jeseň 2008,aktivácia SK.Preto vravím Divné.
uživatel
homo