| 07.06.2009, 19:25.10 | |
SKYLINK kartachcel by som sa opytat, ci na cesku karti skylink ide markiza, joj a joj plus. Byvam na Slovensku, ale kartu si registrujem akoze byvam v Ceskej republike.Dakujem |
![]() peko59 |
| 07.06.2009, 19:28.05 | |
RE: SKYLINK kartaano ide ;) |
![]() poky1 |
| 07.06.2009, 19:31.13 | |
SKYLINK KartaAno jde,ale Markíza i STV3 to mají asi jen do října |
![]() bojda |
| 07.06.2009, 19:32.44 | |
RE: SKYLINK kartakde si tohle zase slyšel? :-/ |
![]() poky1 |
| 07.06.2009, 19:34.19 | |
RE: SKYLINK kartaa mozem pri registracii zadat slovensku adresu a zadat pouzivanie karty v Ceskej republike?? |
![]() peko59 |
| 07.06.2009, 19:36.28 | |
RE: SKYLINK kartataky ano |
![]() poky1 |
| 07.06.2009, 19:39.44 | |
RE: SKYLINK kartaa aky je vlastne rozdiel v prog.ponuke pre CR a SR?? |
![]() peko59 |
| 07.06.2009, 19:41.06 | |
RE: SKYLINK kartaa co si něco najít sám??? :8) třeba na jejich webu! :bomb: nebo to máš napsat najednou |
![]() poky1 |
| 07.06.2009, 19:42.16 | |
RE: SKYLINK kartajasne, ze na webe som pozeral, ale potom preco v CR ide Markiza, ked tam na zozname nie je? |
![]() peko59 |
| 07.06.2009, 19:43.39 | |
RE: SKYLINK kartaprotože to ojebávaj jako gital |
![]() poky1 |
| 07.06.2009, 19:46.17 | |
RE: SKYLINK kartapoky1 na tuto odpoved som cakal, mooooc diky |
![]() peko59 |
| 08.06.2009, 18:43.59 | |
RE: SKYLINK kartaJak to,že nekomu jde Markíta a STV3?mam i multi a nejde mi to.diky |
![]() acrosta |
| 08.06.2009, 19:07.49 | |
RE: SKYLINK kartabolo niekde spomenute, ze musis mat bielu - novu kartu skylink |
![]() peko59 |
| 08.06.2009, 20:37.04 | |
RE: SKYLINK kartanovou jo? spíš z tohoto století ne? bílá vlastně už hnědá od modulů za postivé ceny cca 2500Kč + další doplatky za novu, stvéčka atd. ;) |
![]() poky1 |
| 09.06.2009, 13:28.20 | |
modrákamoš má modrú kartu,zápis na novu 22.5.2010.divné! |
![]() homo |
| 09.06.2009, 19:08.04 | |
RE: SKYLINK kartajo, ale zaregistrovanou pro českou republiku, tak proto |
![]() poky1 |
| 09.06.2009, 19:41.57 | |
SKYLINK kartamam bilou a vše zaplacene a nejde to.asi mate nekdo ty frekvence kde to maka tak mi je hodte.dik Myslím Markízu a STV3 |
![]() acrosta |
| 09.06.2009, 20:01.41 | |
to acrostaFrekvence na Markízu a STV3 je 12565H SR 27500 FEC 2/3 Na té samé frekvenci je i STV1, STV2 a TA3. |
![]() Oskarek1 |
| 10.06.2009, 10:53.57 | |
RE poky1tá modrá aktivovaná jeseň 2008,aktivácia SK.Preto vravím Divné. |
![]() homo |