Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.06.2009, 19:53.46

sdílení karty CS Link

Zdarec, na jakých přijímačích s CR funguje sdílení karty Gital přes prt RS 232? Potřebuju to domu, stačí nejlevnější přijímače, hlavně, aby to bylo nezávisle.
Děkuji
uživatel
miks
07.06.2009, 19:59.45

RE: sdílení karty CS Link

já mám openbox a flexbox a v pohode R^
uživatel
Jupi
07.06.2009, 20:15.20

RE: sdílení karty CS Link

zvládne to Topfield TF 6000 CR?
uživatel
miks
07.06.2009, 20:24.26

RE: sdílení karty CS Link

bez problémů 2x Globo 4050CX s jakýmkoliv softem MCas verze 1.6.0. V PL je koupíš asi za 930.-Kč.
uživatel
Modřina
07.06.2009, 20:57.47

Modřina

napiš přesný nazev přimače ktery to umí to zdílení?upřesni to prosím diky moc!!!!!
uživatel
frenk2
07.06.2009, 21:22.33

RE: sdílení karty CS Link

dreamsky 7000, přes LAN no problema
uživatel
Stanowi94
07.06.2009, 21:47.50

miks

Ten střep od Topfielda bohužel ne.
uživatel
BIDLO
08.06.2009, 14:21.46

miks

si děláš prču ne?:-))))))))))))
uživatel
cb21
08.06.2009, 19:21.31

RE: sdílení karty CS Link

pročpak??
uživatel
miks