| 07.06.2009, 19:53.46 | |
sdílení karty CS LinkZdarec, na jakých přijímačích s CR funguje sdílení karty Gital přes prt RS 232? Potřebuju to domu, stačí nejlevnější přijímače, hlavně, aby to bylo nezávisle.Děkuji |
![]() miks |
| 07.06.2009, 19:59.45 | |
RE: sdílení karty CS Linkjá mám openbox a flexbox a v pohode R^ |
![]() Jupi |
| 07.06.2009, 20:15.20 | |
RE: sdílení karty CS Linkzvládne to Topfield TF 6000 CR? |
![]() miks |
| 07.06.2009, 20:24.26 | |
RE: sdílení karty CS Linkbez problémů 2x Globo 4050CX s jakýmkoliv softem MCas verze 1.6.0. V PL je koupíš asi za 930.-Kč. |
![]() Modřina |
| 07.06.2009, 20:57.47 | |
Modřinanapiš přesný nazev přimače ktery to umí to zdílení?upřesni to prosím diky moc!!!!! |
![]() frenk2 |
| 07.06.2009, 21:22.33 | |
RE: sdílení karty CS Linkdreamsky 7000, přes LAN no problema |
![]() Stanowi94 |
| 07.06.2009, 21:47.50 | |
miksTen střep od Topfielda bohužel ne. |
![]() BIDLO |
| 08.06.2009, 14:21.46 | |
mikssi děláš prču ne?:-)))))))))))) |
![]() cb21 |
| 08.06.2009, 19:21.31 | |
RE: sdílení karty CS Linkpročpak?? |
![]() miks |