| 08.06.2009, 13:51.35 | |
AmosNetušíte někdo, zdá se rozlouskat paket Boom na Amosu 4°W. Je to system Conax Videoguyard. Díky. |
![]() Otek1 |
| 08.06.2009, 14:28.39 | |
re...bohuzel to nejde.stejne brzo bude pod kridla DOLCE a budou pouzivat videoguard :(( |
![]() laurentiu |