Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.06.2009, 12:56.08

nebezi to

zadavam kody a programi nenabehnu.uz ani netusim ktore su aktualne.na strankach su uvedene aj neplatne.keby mi ich niekto napisal vsetky 4.riadky.zatim dik!
uživatel
sano1
08.06.2009, 13:15.52

možná to chce lítat

Velmi podrobně stotu vylíčil :lookaround: :))
uživatel
Kubik
08.06.2009, 13:24.13

nebezi to

Pošli e-mail
uživatel
Hansi1
08.06.2009, 14:52.53

RE: nebezi to

vynikající nadpis, hned je každému vše jasné :8) jednoznačná chyba mezi DO a STB ;)
uživatel
poky1
08.06.2009, 17:15.41

zcela jistě pokažené

Pouze reklamace!
uživatel
Tomik535
08.06.2009, 18:51.08

RE: nebezi to

Zavolej pro kody do digi, tam maj zaručeně správné :))) ,
ale oni by ti odpověděli, že ten přijímač, který používáš není dodávaný jejich společností a tak se jich tento problém netýká :))) :laughing: ;P
uživatel
drobeček
08.06.2009, 23:37.33

RE: nebezi to

ich by sa ten problem netykalani keby to bol ich prijimac sak oni pozeraju v pohode :laughing: :laughing:
uživatel
jopo166