| 08.06.2009, 12:56.08 | |
nebezi tozadavam kody a programi nenabehnu.uz ani netusim ktore su aktualne.na strankach su uvedene aj neplatne.keby mi ich niekto napisal vsetky 4.riadky.zatim dik! |
![]() sano1 |
| 08.06.2009, 13:15.52 | |
možná to chce lítatVelmi podrobně stotu vylíčil :lookaround: :)) |
![]() Kubik |
| 08.06.2009, 13:24.13 | |
nebezi toPošli e-mail |
![]() Hansi1 |
| 08.06.2009, 14:52.53 | |
RE: nebezi tovynikající nadpis, hned je každému vše jasné :8) jednoznačná chyba mezi DO a STB ;) |
![]() poky1 |
| 08.06.2009, 17:15.41 | |
zcela jistě pokaženéPouze reklamace! |
![]() Tomik535 |
| 08.06.2009, 18:51.08 | |
RE: nebezi toZavolej pro kody do digi, tam maj zaručeně správné :))) ,ale oni by ti odpověděli, že ten přijímač, který používáš není dodávaný jejich společností a tak se jich tento problém netýká :))) :laughing: ;P |
![]() drobeček |
| 08.06.2009, 23:37.33 | |
RE: nebezi toich by sa ten problem netykalani keby to bol ich prijimac sak oni pozeraju v pohode :laughing: :laughing: |
![]() jopo166 |