| 08.06.2009, 12:26.45 | |
DVB-S a DVB-T na jednom koaxialuZdravim panove.Mam takovy dotaz,na komine mam parabolu a diseq 1.1 jeden koaxial rozvodem dolu.Potreboval bych k parabole pridat antenu na dvbt a aby se to tahlo tim samim kabelem.Postaci mi Slučovač SAT + TV MAXIMUM Frekvence SAT: 950 - 2150 MHz, TV: 40 - 850 MHz Insertion loss 3 dB Return loss Input: 10 dB Výstup: 8 dB DC Current consumption 10 mA Input/Output connector 75 F-(f). Je treba na druhem konci opet signal rozdelit nejakou podobnou krabickou nebo kdyz ty kabely klasicky rozpojim na dvbt a dvbs tak uz si s tim poradi pristroje. diky za pripadne odpovedi a zkusenost,jeste podotykam ze kabel ktery je natazen neni moc kvalitni,jedna se o ty tensi koaxialy diky bob |
![]() bob85 |
| 08.06.2009, 12:50.08 | |
RE: DVB-S a DVB-T na jednom koaxialuKdyz tak kup EMP CENTAURI P.105-W (C2/1PNP-W1).Podporis ceskeho a predevsim kvalitniho vyrobce,.Ano na druhem konci je nutno signal rozdelit,obvykle se to resi TV/SAT zasuvkou,pokud pouzijes stejny slucovac TV/SAT,neni co pokazit.Je potreba pocitat s vloznym utlumem pro TV cca 2-4 dB,pro SAT 4-6dB.Jeste mozna zminit,zda nahodou nebudes potrebovat po stejnem koaxu poslat napajeci napeti pro predzesilovac DVB-T-i takova moznost tu je P.105-W-5V (C2/1PNP5V-W1),ve specifikaci umoznuje 5V/100 mA ,nicmene obvykle jsou predzesilovace konstruovany na 12V (uvedene jsem prozatim prakticky nemusel resit). |
![]() hdpe |