| 08.06.2009, 12:13.56 | |
SkyLink - zmena regionuJe mozne zmenit region na registrovanu SkyLink kartu na Slovensku v minulom roku na cesky region. Ide mi o sledovanie stanic Nova. Ak ano aky je postup. Bol som na stranke Skylink a nie je o tom ziadna zmienka. Dakujem za info. |
![]() joe77 |
| 08.06.2009, 12:29.14 | |
re:sky linkna bielej karte ti Nova pojde,takisto aj Nova cinema a CT4 tiež.aj ked to máš na Sk region..Ide to v teste a podla mojich info to pojde v teste mooooc dlho R^ |
![]() NB501 |
| 08.06.2009, 12:58.14 | |
re:Sky linka čo my s modrákmi na modrej karte to nepôjde?Musím kúpiť ešte jednu kvôli 3 programom?zdar a silu. |
![]() McLaren |
| 08.06.2009, 13:20.17 | |
RE: SkyLink - zmena regionuTTstandart zelena jdou oba reg.,test |
![]() Kubik |
| 08.06.2009, 13:22.47 | |
RE: McLarentak veru... starsi abonenti maju hold smolu, a ked by nahodou chceli menit "region" tak musia si prikupit new SkyLink card - bielu... inak ten "TEST" pojde tak dlho pokial niekomu neprasknu nervy a neda podnet ;) |
![]() alfasex |
| 08.06.2009, 13:31.27 | |
to McLarenAby fungovali všechny stanice i na modré kartě Skylink tak by musel Skylink připojit CAID 0D70 ke všem stanicím. A protože některé stanice( Nova, Nova Cinema a ČT4 ) tento CAID nemají, tak to s modrou kartou nefunguje. |
![]() Oskarek1 |
| 08.06.2009, 13:50.50 | |
To Oskarek1Kedy sa zacali predavat tie biele karty? Ja mam modru SkyLink kartu a kupil som ju iba minuly rok v septembri. |
![]() joe77 |
| 08.06.2009, 13:58.49 | |
to joe77Podle článku "https://www.parabola.cz/clanky/3281/skylink-uvadi-na-trh-cesko-slovenskou-kartu/ který vyšel zde na Parabole 7. 10. 2008 bych řekl, že se bílé karty začali prodávat začátkem října loňského roku. |
![]() Oskarek1 |
| 08.06.2009, 14:02.10 | |
RE: SkyLink - zmena regionuoprava hrubky mělo být "karty začaly" |
![]() Oskarek1 |
| 08.06.2009, 16:26.31 | |
RE: SkyLink - zmena regionuDá sa biela karta (email-skylink) |
![]() ivik |
| 08.06.2009, 20:15.07 | |
RE: SkyLink - zmena regionuja bilou Sky koupil v kvetnu 2008.... |
![]() kacenkin |
| 09.06.2009, 15:35.17 | |
To Oskarek1Nova identifikator 0D70 ma NC ani CT 4 nie.Jedna pani " povidala " ze sa usiluje o to aby to spristupnili aj na blue karty.... takze trpezlivost ruze prinasa ;) |
![]() Ylva |