Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.06.2009, 12:13.56

SkyLink - zmena regionu

Je mozne zmenit region na registrovanu SkyLink kartu na Slovensku v minulom roku na cesky region. Ide mi o sledovanie stanic Nova. Ak ano aky je postup. Bol som na stranke Skylink a nie je o tom ziadna zmienka. Dakujem za info.
uživatel
joe77
08.06.2009, 12:29.14

re:sky link

na bielej karte ti Nova pojde,takisto aj Nova cinema a CT4 tiež.aj ked to máš na Sk region..Ide to v teste a podla mojich info to pojde v teste mooooc dlho R^
uživatel
NB501
08.06.2009, 12:58.14

re:Sky link

a čo my s modrákmi na modrej karte to nepôjde?Musím kúpiť ešte jednu kvôli 3 programom?zdar a silu.
uživatel
McLaren
08.06.2009, 13:20.17

RE: SkyLink - zmena regionu

TTstandart zelena jdou oba reg.,test
uživatel
Kubik
08.06.2009, 13:22.47

RE: McLaren

tak veru... starsi abonenti maju hold smolu, a ked by nahodou chceli menit "region" tak musia si prikupit new SkyLink card - bielu

... inak ten "TEST" pojde tak dlho pokial niekomu neprasknu nervy a neda podnet ;)
uživatel
alfasex
08.06.2009, 13:31.27

to McLaren

Aby fungovali všechny stanice i na modré kartě Skylink tak by musel Skylink připojit CAID 0D70 ke všem stanicím. A protože některé stanice( Nova, Nova Cinema a ČT4 ) tento CAID nemají, tak to s modrou kartou nefunguje.
uživatel
Oskarek1
08.06.2009, 13:50.50

To Oskarek1

Kedy sa zacali predavat tie biele karty? Ja mam modru SkyLink kartu a kupil som ju iba minuly rok v septembri.
uživatel
joe77
08.06.2009, 13:58.49

to joe77

Podle článku "https://www.parabola.cz/clanky/3281/skylink-uvadi-na-trh-cesko-slovenskou-kartu/ který vyšel zde na Parabole 7. 10. 2008 bych řekl, že se bílé karty začali prodávat začátkem října loňského roku.
uživatel
Oskarek1
08.06.2009, 14:02.10

RE: SkyLink - zmena regionu

oprava hrubky mělo být "karty začaly"
uživatel
Oskarek1
08.06.2009, 16:26.31

RE: SkyLink - zmena regionu

Dá sa biela karta (email-skylink)
uživatel
ivik
08.06.2009, 20:15.07

RE: SkyLink - zmena regionu

ja bilou Sky koupil v kvetnu 2008....
uživatel
kacenkin
09.06.2009, 15:35.17

To Oskarek1

Nova identifikator 0D70 ma NC ani CT 4 nie.
Jedna pani " povidala " ze sa usiluje o to aby to
spristupnili aj na blue karty.... takze trpezlivost ruze prinasa ;)
uživatel
Ylva