| 08.06.2009, 10:45.27 | |
Diablo cam 2,3Zdravim sat fandove! Mam jednu otazku zaujima ma co momentalne odkoduje diablo cam a ako casto menia keys Canal Digitaal alebo je to au.dik za odpovede R^ |
![]() Frankovic |
| 08.06.2009, 10:47.46 | |
Tady to jeCO MOMENTÁLNĚ JEDE NA DIABLO 2.3 - (6.6.2009)========================================= Astra 3 (23,5°E) - jen pro HD přijímače (běží i v EMU) : ========================================================= 11.595 V 28.500 DVB-S2 9/10 (MTV Hits,MTV Dance,SciFi (KD) a další SD kanály) 11.635 V 28.500 DVB-S2 9/10 (Select Kino 1-7 (fi), RedXclub 1+2 (por)-vše SD) - i pro SD přijímače : ====================== 12.565 V 27.500 3/4 (Eurosport 2, MTV atd...) Astra 1 (19,2°E) - i pro SD přijímače - tzv. "Holanďané"(Canal Digitaal NL): ============================================================================= 12.343 H 27.500 3/4 (DORCEL TV (porno), RTL 4,5,7 a další, vše SD) 12.515 H 22.000 5/6 (Nederland 1,2,3 a další, vše SD...) 12.574 H 22.000 5/6 (VERONICA/JETIX, NET 5 a další, vše SD...) 12.722 H 22.000 5/6 (Man-X (porno) a další, vše SD...) - i pro SD přijímače - další ne-Holanďané : =========================================== 11.739 V 27.500 3/4 (MTV Hits, MTV Dance, SD - déle počkat) 11.778 V 27.500 3/4 (Cartoon Network) - (při Fixed CW na ON) 12.168 V 27.500 3/4 (jen France 4-(TV Vlaanderen-SECA 2)mně to nejde) a možná i další, nevím... HotBird (13°E) - i pro SD přijímače : ====================================== 10.723 H 29.900 3/4 (ruský JETIX, označen jako 1O.722.H, SD) 10.992 V 27.500 2/3 (RAI, SD - má to jít, mně to nejde) 11.585 V 27.500 3/4 (TV GLOBO, SD) 11.727 V 27.500 3/4 (S1, S2, S3, S5, S6 (porno)) - (Fixed CW na ON) NEJDE 12.245 H 27.500 3/4 (MEZZO - vážná hudba, SD) 12.692 H 27.500 3/4 Eutelsat (7°E) - jen pro HD přijímače : ======================================== 10.880 V 13.333 DVB-S2 8PSK 4/5 (tzv. Euro 1080, HD1 (sport), HD3 (hudba) oba super HD obraz) Thor (0,8-1°W) - i pro SD přijímače : ====================================== DigiTV (jen SD) |
![]() samot |
| 08.06.2009, 10:59.50 | |
Diablo camsamot diky! R^ |
![]() Frankovic |
| 08.06.2009, 14:01.18 | |
CO MOMENTÁLNĚ JEDE NA DIABLO 2.3Na to co Ti Frankovič uvedl Samote nepotřebuješ dnes kupovat diablo a vyhazovat i s programotorem spoustu peněz,stačí solidní přístroj s EMU/Vantage,Octagon,nebo ferguson- HD přístroje/a jedna usmolená karta Gamma která jde zatím víc než půl roku v AU :8) :8) :8) :8) :8) R^ |
![]() hery |
| 08.06.2009, 14:06.35 | |
heryDiky mam moznost kupit modu diablo za 70eur s programatorom za 100 hlavne ak to kupim tak pre Canal Digital,tie karty Gama kde sa daju kupit a co v nich ide,dik hery. |
![]() Frankovic |
| 08.06.2009, 14:27.19 | |
Frankovicv německu stojí 64 euro-jde na ní vždy jedna platforma buď holandani,nebo jiné platformy v kodování IRDETO,ale jede to zatím stále a nemusíš někdy čekát na data bin do diabla,když to vypadne. :8) :8) |
![]() hery |
| 09.06.2009, 06:49.09 | |
RE: Diablo cam 2,3Sharing a nepotřebuješ diblo |
![]() juzek |
| 09.06.2009, 11:15.49 | |
juzekco je to sharing a aky je na to digit satelit.dik |
![]() Frankovic |
| 09.06.2009, 13:05.14 | |
RE: Diablo cam 2,3Sdílení karty po síti. http://www.cardsharing.biz/ |
![]() juzek |