Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.06.2009, 10:45.27

Diablo cam 2,3

Zdravim sat fandove! Mam jednu otazku zaujima ma co momentalne odkoduje diablo cam a ako casto menia keys Canal Digitaal alebo je to au.dik za odpovede R^
uživatel
Frankovic
08.06.2009, 10:47.46

Tady to je

CO MOMENTÁLNĚ JEDE NA DIABLO 2.3 - (6.6.2009)
=========================================

Astra 3 (23,5°E) - jen pro HD přijímače (běží i v EMU) :
=========================================================

11.595 V 28.500 DVB-S2 9/10 (MTV Hits,MTV Dance,SciFi (KD) a další SD kanály)
11.635 V 28.500 DVB-S2 9/10 (Select Kino 1-7 (fi), RedXclub 1+2 (por)-vše SD)

- i pro SD přijímače :
======================

12.565 V 27.500 3/4 (Eurosport 2, MTV atd...)

Astra 1 (19,2°E) - i pro SD přijímače - tzv. "Holanďané"(Canal Digitaal NL):
=============================================================================

12.343 H 27.500 3/4 (DORCEL TV (porno), RTL 4,5,7 a další, vše SD)
12.515 H 22.000 5/6 (Nederland 1,2,3 a další, vše SD...)
12.574 H 22.000 5/6 (VERONICA/JETIX, NET 5 a další, vše SD...)
12.722 H 22.000 5/6 (Man-X (porno) a další, vše SD...)

- i pro SD přijímače - další ne-Holanďané :
===========================================

11.739 V 27.500 3/4 (MTV Hits, MTV Dance, SD - déle počkat)
11.778 V 27.500 3/4 (Cartoon Network) - (při Fixed CW na ON)
12.168 V 27.500 3/4 (jen France 4-(TV Vlaanderen-SECA 2)mně to nejde)
a možná i další, nevím...

HotBird (13°E) - i pro SD přijímače :
======================================

10.723 H 29.900 3/4 (ruský JETIX, označen jako 1O.722.H, SD)
10.992 V 27.500 2/3 (RAI, SD - má to jít, mně to nejde)
11.585 V 27.500 3/4 (TV GLOBO, SD)
11.727 V 27.500 3/4 (S1, S2, S3, S5, S6 (porno)) - (Fixed CW na ON) NEJDE
12.245 H 27.500 3/4 (MEZZO - vážná hudba, SD)
12.692 H 27.500 3/4

Eutelsat (7°E) - jen pro HD přijímače :
========================================

10.880 V 13.333 DVB-S2 8PSK 4/5 (tzv. Euro 1080, HD1 (sport),
HD3 (hudba) oba super HD obraz)

Thor (0,8-1°W) - i pro SD přijímače :
======================================

DigiTV (jen SD)
uživatel
samot
08.06.2009, 10:59.50

Diablo cam

samot diky! R^
uživatel
Frankovic
08.06.2009, 14:01.18

CO MOMENTÁLNĚ JEDE NA DIABLO 2.3

Na to co Ti Frankovič uvedl Samote nepotřebuješ dnes kupovat diablo a vyhazovat i s programotorem spoustu peněz,stačí solidní přístroj s EMU/Vantage,Octagon,nebo ferguson- HD přístroje/a jedna usmolená karta Gamma která jde zatím víc než půl roku v AU :8) :8) :8) :8) :8) R^
uživatel
hery
08.06.2009, 14:06.35

hery

Diky mam moznost kupit modu diablo za 70eur s programatorom za 100 hlavne ak to kupim tak pre Canal Digital,tie karty Gama kde sa daju kupit a co v nich ide,dik hery.
uživatel
Frankovic
08.06.2009, 14:27.19

Frankovic

v německu stojí 64 euro-jde na ní vždy jedna platforma buď holandani,nebo jiné platformy v kodování IRDETO,ale jede to zatím stále a nemusíš někdy čekát na data bin do diabla,když to vypadne. :8) :8)
uživatel
hery
09.06.2009, 06:49.09

RE: Diablo cam 2,3

Sharing a nepotřebuješ diblo
uživatel
juzek
09.06.2009, 11:15.49

juzek

co je to sharing a aky je na to digit satelit.dik
uživatel
Frankovic
09.06.2009, 13:05.14

RE: Diablo cam 2,3

Sdílení karty po síti. http://www.cardsharing.biz/
uživatel
juzek