| 08.06.2009, 08:45.01 | |
Ethnic TV a VantageChdí vám Ethnic na Vantage 7100 bez problémů? Ne, že by to byl nějak kvalitní program, ale na mém stroji má děsně sekaný chod, že se na to ani nedá koukat nehledě na příšernou kvalitu obrazu... |
![]() ministr |
| 08.06.2009, 09:00.41 | |
RE: Ethnic TV a VantageAno, to je to isté aj u mńa.Oni majú problém s obrazom... |
![]() Milan C |
| 08.06.2009, 14:09.25 | |
RE: Ethnic TVSlibovali při spuštění, že tuto technickou závadu odstraní. |
![]() kvasnak |
| 18.06.2009, 11:12.31 | |
RE: Ethnic TVHází mi to hlášku, kanál nedostupný. Že by přestali po tak krádké době vysílat? |
![]() kvasnak |