Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.06.2009, 08:45.01

Ethnic TV a Vantage

Chdí vám Ethnic na Vantage 7100 bez problémů? Ne, že by to byl nějak kvalitní program, ale na mém stroji má děsně sekaný chod, že se na to ani nedá koukat nehledě na příšernou kvalitu obrazu...
uživatel
ministr
08.06.2009, 09:00.41

RE: Ethnic TV a Vantage

Ano, to je to isté aj u mńa.Oni majú problém s obrazom...
uživatel
Milan C
08.06.2009, 14:09.25

RE: Ethnic TV

Slibovali při spuštění, že tuto technickou závadu odstraní.
uživatel
kvasnak
18.06.2009, 11:12.31

RE: Ethnic TV

Hází mi to hlášku, kanál nedostupný. Že by přestali po tak krádké době vysílat?
uživatel
kvasnak