| 08.06.2009, 15:20.40 | |
nova tvCaute.Prosím,vedel by mi niekto povedať,prečo nieje na sk karte SKYlink Nova s Novou Cinemou,keď na českej mi markíza ide?Neviem či ide o tie autorské práva čičo :(( |
![]() edison |
| 08.06.2009, 15:25.15 | |
RE: nova tvlebo neni no preto mám gitalku zlatú na to R^ |
![]() Jupi |
| 08.06.2009, 15:36.36 | |
Nova tvNevšimol som si,že sa otom bavia o pár riadkov nižšie(prepáčte)Zlata gitalka ďaľší peniaz navyše |
![]() edison |
| 08.06.2009, 16:08.56 | |
RE: nova tvmam bielu kartu skylink a idu mi na nej obidve novy |
![]() richelie |
| 08.06.2009, 16:23.52 | |
RE: nova tvna sk ide dočasne (skúška regiónov). Čiže ide ale nemusí ísť.asi tak |
![]() ivik |