Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.06.2009, 15:20.40

nova tv

Caute.Prosím,vedel by mi niekto povedať,prečo nieje na sk karte SKYlink Nova s Novou Cinemou,keď na českej mi markíza ide?Neviem či ide o tie autorské práva čičo :((
uživatel
edison
08.06.2009, 15:25.15

RE: nova tv

lebo neni no preto mám gitalku zlatú na to R^
uživatel
Jupi
08.06.2009, 15:36.36

Nova tv

Nevšimol som si,že sa otom bavia o pár riadkov nižšie(prepáčte)Zlata gitalka ďaľší peniaz navyše
uživatel
edison
08.06.2009, 16:08.56

RE: nova tv

mam bielu kartu skylink a idu mi na nej obidve novy
uživatel
richelie
08.06.2009, 16:23.52

RE: nova tv

na sk ide dočasne (skúška regiónov). Čiže ide ale nemusí ísť.
asi tak
uživatel
ivik