| 08.06.2009, 15:49.50 | |
zvuk A3/1EDnes pozoruji na několika tr.špatný zvuk u některých českých programů na A3/1E,je chyba u mě nebo jinde? |
![]() hozby |
| 08.06.2009, 16:11.49 | |
re :Co takhle být konkrétnější.Celý den mě tady běží ČT24 a Z1 bez problémů. |
![]() lubbik |
| 08.06.2009, 16:24.38 | |
re :takže to nakonec asi byla chyba u mě,při přepínání programů mi přijímač zamrzl,pomohlo až vypnutí a restart přijímače,je zatím v záruce tak uvidím, jestli se budou potíže opakovat tak nezbude než reklamovat... |
![]() hozby |