Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.06.2009, 15:49.50

zvuk A3/1E

Dnes pozoruji na několika tr.špatný zvuk u některých českých programů na A3/1E,je chyba u mě nebo jinde?
uživatel
hozby
08.06.2009, 16:11.49

re :

Co takhle být konkrétnější.Celý den mě tady běží ČT24 a Z1 bez problémů.
uživatel
lubbik
08.06.2009, 16:24.38

re :

takže to nakonec asi byla chyba u mě,při přepínání programů mi přijímač zamrzl,pomohlo až vypnutí a restart přijímače,je zatím v záruce tak uvidím, jestli se budou potíže opakovat tak nezbude než reklamovat...
uživatel
hozby