Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.06.2009, 15:51.49

Dreambox 7000S nastavenie vrchnej čítačky

Mám DM7000S, GP4.2.0, CCcam2.1.1 a nechce mi vo vrchnej čítačke fungovať skylink karta. V spodnej ide bez problémov. Neviete mi ktosi prosím poradiť ako na to?
uživatel
Georges
08.06.2009, 17:28.31

RE: Dreambox 7000S nastavenie vrchnej čítačky

ake EMU používaš
uživatel
maros30
08.06.2009, 18:58.14

RE: Dreambox 7000S nastavenie vrchnej čítačky

Překlad do slovenštiny: CCcam2.1.1
uživatel
Hujer
08.06.2009, 20:21.57

Oprav si config

Najdeš jej v Dreamu tady:

/var/etc/CCcam.cfg

V souboru musí být:

B: /dev/sci0 00
B: /dev/sci1 00

Řádek s sci0 je určen pro dolní slot, sci1 je pro horní.
Oprav si to, nebo v editaci doplň a ulož, soubor v Dreamu nech přepsat.
uživatel
bob.r
09.06.2009, 08:38.31

RE: Dreambox 7000S nastavenie vrchnej čítačky

Už som skúšal prepísať aj CCcam.cfg a nezabralo. Neviem či tam skôr nieje problem v tom že je tam všetko vykrížikované #. Samozrejme pred týmito dvoma riadkami som som # zmazal. Ale možno tam treba ešte niečo povoliť, ale neviem čo. Som úplny začiatočník a žiadne informácie ktoré by viedli k vyriešeniu problému som nenašiel. Preto prosím o radu niekoho kto má viac skúseností.
uživatel
Georges
09.06.2009, 08:41.50

RE: Dreambox 7000S nastavenie vrchnej čítačky

@Hujer
Překlad do slovenštiny byl naprosto přesný :laughing:
uživatel
Tomik535