| 08.06.2009, 15:51.49 | |
Dreambox 7000S nastavenie vrchnej čítačkyMám DM7000S, GP4.2.0, CCcam2.1.1 a nechce mi vo vrchnej čítačke fungovať skylink karta. V spodnej ide bez problémov. Neviete mi ktosi prosím poradiť ako na to? |
![]() Georges |
| 08.06.2009, 17:28.31 | |
RE: Dreambox 7000S nastavenie vrchnej čítačkyake EMU používaš |
![]() maros30 |
| 08.06.2009, 18:58.14 | |
RE: Dreambox 7000S nastavenie vrchnej čítačkyPřeklad do slovenštiny: CCcam2.1.1 |
![]() Hujer |
| 08.06.2009, 20:21.57 | |
Oprav si configNajdeš jej v Dreamu tady:/var/etc/CCcam.cfg V souboru musí být: B: /dev/sci0 00 B: /dev/sci1 00 Řádek s sci0 je určen pro dolní slot, sci1 je pro horní. Oprav si to, nebo v editaci doplň a ulož, soubor v Dreamu nech přepsat. |
![]() bob.r |
| 09.06.2009, 08:38.31 | |
RE: Dreambox 7000S nastavenie vrchnej čítačkyUž som skúšal prepísať aj CCcam.cfg a nezabralo. Neviem či tam skôr nieje problem v tom že je tam všetko vykrížikované #. Samozrejme pred týmito dvoma riadkami som som # zmazal. Ale možno tam treba ešte niečo povoliť, ale neviem čo. Som úplny začiatočník a žiadne informácie ktoré by viedli k vyriešeniu problému som nenašiel. Preto prosím o radu niekoho kto má viac skúseností. |
![]() Georges |
| 09.06.2009, 08:41.50 | |
RE: Dreambox 7000S nastavenie vrchnej čítačky@HujerPřeklad do slovenštiny byl naprosto přesný :laughing: |
![]() Tomik535 |