Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.06.2009, 16:06.09

LNB pro Vantage HD 8000 S a Vantage VT-X 221 SCI

Zdravím,
chci si koupit ty přijímače:
Vantage HD 8000 S Twin PVR a Vantage VT-X 221 SCI

Mám parabolu ofset 85x100 a teď bych potřeboval poradit, jaké LNB a propojení.

Jedna možnost je monoblok QUAD.

Druhá možnost je 2 samostatné LNB a právě s tím potřebuji poradit. Jedná se mi o příjem Astra 19,2 + 23,5 stupňů, popřípadě HotBird 13 stupňů. Příjem by měl být přes jednu parabolu, kterou mám.

Díky
uživatel
anubiskt
08.06.2009, 16:43.05

RE: LNB pro Vantage HD 8000 S a Vantage VT-X 2...

http://www.satlex.de/en/4participants-type_conf_4p_3s_quad.html

ty vypustíš jeden přijímač a jeden přepínač.
uživatel
Hujer
08.06.2009, 18:26.13

RE:RE:LNB pro Vantage HD 8000 S a Vantage VT-X 2.

Vantage HD 8000 S má 2 tunery. Jak to bude v tomto případě - stačí to vést z paraboly jedním kabelem, i když má tunery 2?
Tady si nevím rady.

Díky
uživatel
anubiskt
08.06.2009, 18:40.58

RE: LNB pro Vantage HD 8000 S a Vantage VT-X 2...

Ne, pokud chceš mít plnohodnotný příjem na obou tunerech.
uživatel
Hujer