| 08.06.2009, 16:06.09 | |
LNB pro Vantage HD 8000 S a Vantage VT-X 221 SCIZdravím,chci si koupit ty přijímače: Vantage HD 8000 S Twin PVR a Vantage VT-X 221 SCI Mám parabolu ofset 85x100 a teď bych potřeboval poradit, jaké LNB a propojení. Jedna možnost je monoblok QUAD. Druhá možnost je 2 samostatné LNB a právě s tím potřebuji poradit. Jedná se mi o příjem Astra 19,2 + 23,5 stupňů, popřípadě HotBird 13 stupňů. Příjem by měl být přes jednu parabolu, kterou mám. Díky |
![]() anubiskt |
| 08.06.2009, 16:43.05 | |
RE: LNB pro Vantage HD 8000 S a Vantage VT-X 2...http://www.satlex.de/en/4participants-type_conf_4p_3s_quad.htmlty vypustíš jeden přijímač a jeden přepínač. |
![]() Hujer |
| 08.06.2009, 18:26.13 | |
RE:RE:LNB pro Vantage HD 8000 S a Vantage VT-X 2.Vantage HD 8000 S má 2 tunery. Jak to bude v tomto případě - stačí to vést z paraboly jedním kabelem, i když má tunery 2?Tady si nevím rady. Díky |
![]() anubiskt |
| 08.06.2009, 18:40.58 | |
RE: LNB pro Vantage HD 8000 S a Vantage VT-X 2...Ne, pokud chceš mít plnohodnotný příjem na obou tunerech. |
![]() Hujer |