Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.06.2009, 17:23.12

SHOWBOX - multifokus s motorem?

Jak na SHOWBOXU DVB-S 300 Platinum zapojit na jednu parabolu multifokus (3xLNB)s motorem?
Multofokus pro vychlé přepínání a motor pro možnost natočení mimo rozsah LNB.
uživatel
lada69
08.06.2009, 20:16.00

RE: SHOWBOX - multifokus s motorem?

Teoreticky to jde , sice tě to vyhodí poprvé tak že Ti to vypne motor , ale po opětovném přepnutí si to pamatuje ...
uživatel
lubos3nec