| 08.06.2009, 17:23.12 | |
SHOWBOX - multifokus s motorem?Jak na SHOWBOXU DVB-S 300 Platinum zapojit na jednu parabolu multifokus (3xLNB)s motorem?Multofokus pro vychlé přepínání a motor pro možnost natočení mimo rozsah LNB. |
![]() lada69 |
| 08.06.2009, 20:16.00 | |
RE: SHOWBOX - multifokus s motorem?Teoreticky to jde , sice tě to vyhodí poprvé tak že Ti to vypne motor , ale po opětovném přepnutí si to pamatuje ... |
![]() lubos3nec |