Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.06.2009, 18:10.43

nastavenie astry 3a a thoru

da sa nastvit parabola bez motora na dve druzice astry 23.5 a thoru 0,8w ked mam klasicku 85 cm parabolu?ak hej tak dik za vase rady
uživatel
goldenak
08.06.2009, 18:19.02

RE: nastavenie astry 3a a thoru

to je velke rozpetie stupnov, to ti nepojde,jedine s inou parabolou
uživatel
JOKO 77
08.06.2009, 18:27.07

RE: nastavenie astry 3a a thoru

Doporučuji ti přečíst si tento zdařilí článek od Saxona https://www.parabola.cz/clanky/3205/prijem-satelitnich-pozic-23-5e-a-1w-s-jednou-parabolou/
Máš tam napsané vše co potřebuješ
uživatel
Oskarek1
08.06.2009, 22:10.52

RE: nastavenie astry 3a a thoru

Jde to OK.Jinak jak radi Oskarek1
uživatel
tazi