| 08.06.2009, 18:10.43 | |
nastavenie astry 3a a thoruda sa nastvit parabola bez motora na dve druzice astry 23.5 a thoru 0,8w ked mam klasicku 85 cm parabolu?ak hej tak dik za vase rady |
![]() goldenak |
| 08.06.2009, 18:19.02 | |
RE: nastavenie astry 3a a thoruto je velke rozpetie stupnov, to ti nepojde,jedine s inou parabolou |
![]() JOKO 77 |
| 08.06.2009, 18:27.07 | |
RE: nastavenie astry 3a a thoruDoporučuji ti přečíst si tento zdařilí článek od Saxona https://www.parabola.cz/clanky/3205/prijem-satelitnich-pozic-23-5e-a-1w-s-jednou-parabolou/Máš tam napsané vše co potřebuješ |
![]() Oskarek1 |
| 08.06.2009, 22:10.52 | |
RE: nastavenie astry 3a a thoruJde to OK.Jinak jak radi Oskarek1 |
![]() tazi |