| 08.06.2009, 20:08.03 | |
pomoc AF 7318kde sa meni na tomto sat CAID. Nejde mi na emu softe SKYLINK SK. Tak chcem skusit ci nieje problem v nastaveni CAID.dkujem |
![]() petinek77 |
| 08.06.2009, 20:36.19 | |
RE: pomoc AF 7318asi červene tlačidlo |
![]() janlop |
| 08.06.2009, 20:41.16 | |
RE: pomoc AF 7318tak tam to nieje |
![]() petinek77 |
| 09.06.2009, 08:54.00 | |
RE: pomoc AF 7318Zmáčkni nulu |
![]() broncek |
| 09.06.2009, 20:13.44 | |
to broncekdakujem |
![]() petinek77 |