| 08.06.2009, 18:48.52 | |
BlockerZdravim, Neviete ci existuje nejaky blocker na Skylink v kombinacii s Fergusonom 8900HD nepodarilo sa mi nic aktualne vygooglit? Dik. |
![]() kratos |
| 08.06.2009, 19:41.19 | |
RE:BlockerA co chces blokovat ?? musis upresnit otazku (zadara to nehraje jestli ti jde o tohle) ;) |
![]() skohy |
| 08.06.2009, 20:19.02 | |
RE: BlockerJedna sa mi o to, aby mi nezmazalo zapisy na karte lebo oni to posielaju aj na mesiac dopredu a potom to zase zmazu. Kedysi som taky blocker pouzival na UPC, mozno by to islo aj teraz , jedna sa asi o napln. |
![]() kratos |
| 08.06.2009, 21:47.45 | |
Jako blockerpoužívám x-cam platinum,prodlužuje o 3 tydny až měsíc. |
![]() spyko |
| 08.06.2009, 23:07.07 | |
RE: Blockertak to je jina nevyndavat moc neprepinat mam takto sky HD jiz skoro 2 mesice a ze koukam obcas tak mi pulka baliku stale hraje esprt,novsprt,jsem spokojen nevim cim se to ridi ale jedno vim jiste:jak to vyndas nebo moc prepinas tak to jde do haje ;) |
![]() skohy |
| 09.06.2009, 02:09.39 | |
RE: BlockerJo je to anomalie.Mi po přepnutí ze sport5 šli všechny sky sporty,z jineho kanalu na sport = tma.Taky to šlo 2měs.a teď total tma :(( :lookaround: |
![]() Kubik |
| 09.06.2009, 07:59.50 | |
RE.BlockerJa som to tiež zistil a dal som blocker a funguje to ale ked to tu píšete zistia to a je potom. |
![]() profant |
| 09.06.2009, 12:30.08 | |
I když to vědínic nemohou dělat.Nevyhodou třeba u x camu je,že špatně načíta i zapisy neplac.kanálů,vypisuje hlášku o nezaplacení,ale program nakonec naskočí,trvá to však i 15 vt.Pokud to přehodím,všechno zmizne,ale promo skylink mi např.jelo 3 týtny,díky i za to málo! |
![]() spyko |
| 09.06.2009, 13:13.15 | |
RE: BlockerModul Cryptoworks a upraveným SW pod názvem Cryptoblok :8) |
![]() drobeček |
| 09.06.2009, 14:20.38 | |
@drobecekMas na mysli Cryptoworks-Irdeto cerveny :O |
![]() kratos |
| 09.06.2009, 15:19.49 | |
@profantTen bloker si niekde kupil, alebo si to spravil sam, mne sa jedna vlastne len o napln, bloker mi spravi kamarat |
![]() kratos |
| 09.06.2009, 18:34.33 | |
RE: Blockertie blockery boly aj v mynulosti myslite ze by to znimy slo aj dnes napr. do humaxov sa davaly a do fergusonov na stranke gs mobil je nieco popisane ale tie naplne su us stare pochybujem zeby to slo. |
![]() jopo166 |
| 09.06.2009, 23:36.34 | |
RE: Blockercryptoworks philips, bílo-modrý |
![]() drobeček |
| 10.06.2009, 07:16.57 | |
RE.BlockerJa mam starý bloker na humax a funguje to aj na nom. |
![]() profant |
| 10.06.2009, 15:40.17 | |
@profantStary blocker na UPC sa mi este podari niekde zohnat vyskusam a uvidim.Dik |
![]() kratos |
| 10.06.2009, 15:43.33 | |
@drobecekAk by si mohol posli mi napln do toho modulu, na nete som nic nenasiel. Dik: king@szm.sk |
![]() kratos |