Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.06.2009, 18:48.52

Blocker

Zdravim, Neviete ci existuje nejaky blocker na Skylink v kombinacii s Fergusonom 8900HD nepodarilo sa mi nic aktualne vygooglit? Dik.
uživatel
kratos
08.06.2009, 19:41.19

RE:Blocker

A co chces blokovat ?? musis upresnit otazku (zadara to nehraje jestli ti jde o tohle) ;)
uživatel
skohy
08.06.2009, 20:19.02

RE: Blocker

Jedna sa mi o to, aby mi nezmazalo zapisy na karte lebo oni to posielaju aj na mesiac dopredu a potom to zase zmazu. Kedysi som taky blocker pouzival na UPC, mozno by to islo aj teraz , jedna sa asi o napln.
uživatel
kratos
08.06.2009, 21:47.45

Jako blocker

používám x-cam platinum,prodlužuje o 3 tydny až měsíc.
uživatel
spyko
08.06.2009, 23:07.07

RE: Blocker

tak to je jina nevyndavat moc neprepinat mam takto sky HD jiz skoro 2 mesice a ze koukam obcas tak mi pulka baliku stale hraje esprt,novsprt,jsem spokojen nevim cim se to ridi ale jedno vim jiste:jak to vyndas nebo moc prepinas tak to jde do haje ;)
uživatel
skohy
09.06.2009, 02:09.39

RE: Blocker

Jo je to anomalie.Mi po přepnutí ze sport5 šli všechny sky sporty,z jineho kanalu na sport = tma.Taky to šlo 2měs.a teď total tma :(( :lookaround:
uživatel
Kubik
09.06.2009, 07:59.50

RE.Blocker

Ja som to tiež zistil a dal som blocker a funguje to ale ked to tu píšete zistia to a je potom.
uživatel
profant
09.06.2009, 12:30.08

I když to vědí

nic nemohou dělat.Nevyhodou třeba u x camu je,že špatně načíta i zapisy neplac.kanálů,vypisuje hlášku o nezaplacení,ale program nakonec naskočí,trvá to však i 15 vt.Pokud to přehodím,všechno zmizne,ale promo skylink mi např.jelo 3 týtny,díky i za to málo!
uživatel
spyko
09.06.2009, 13:13.15

RE: Blocker

Modul Cryptoworks a upraveným SW pod názvem Cryptoblok :8)
uživatel
drobeček
09.06.2009, 14:20.38

@drobecek

Mas na mysli Cryptoworks-Irdeto cerveny :O
uživatel
kratos
09.06.2009, 15:19.49

@profant

Ten bloker si niekde kupil, alebo si to spravil sam, mne sa jedna vlastne len o napln, bloker mi spravi kamarat
uživatel
kratos
09.06.2009, 18:34.33

RE: Blocker

tie blockery boly aj v mynulosti myslite ze by to znimy slo aj dnes napr. do humaxov sa davaly a do fergusonov na stranke gs mobil je nieco popisane ale tie naplne su us stare pochybujem zeby to slo.
uživatel
jopo166
09.06.2009, 23:36.34

RE: Blocker

cryptoworks philips, bílo-modrý
uživatel
drobeček
10.06.2009, 07:16.57

RE.Blocker

Ja mam starý bloker na humax a funguje to aj na nom.
uživatel
profant
10.06.2009, 15:40.17

@profant

Stary blocker na UPC sa mi este podari niekde zohnat vyskusam a uvidim.Dik
uživatel
kratos
10.06.2009, 15:43.33

@drobecek

Ak by si mohol posli mi napln do toho modulu, na nete som nic nenasiel. Dik: king@szm.sk
uživatel
kratos