Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.07.2009, 11:56.24

LNB jakej je?

zdravim chtel bych se zeptat co rikate na tenhle lnb
http://helkon.cz/detail/satelitni-prislusenstvi/singl/golden-interstar-gi-201-0-2db.html

co na nej rikate mate nekdo skusenosti? popr. poradte jiny lepsi...

Diky moc
uživatel
koumes
18.07.2009, 12:22.24

Téma: LNB jakej je?

kup zkus a uvidiš to neni takova velka investice kdyz ho prodavaj tak musi fungovat :8)
uživatel
uai1
18.07.2009, 12:59.24

RE: LNB jakej je?

Mám ho už asi rok jede bez problémů, ale čas vše ukáže. Jak píše uai1 není to zase taková investice. :lookaround:
uživatel
slapet
18.07.2009, 13:06.23

Už jsem jich namontoval

stovky. Počet reklamací je minimální. V poslední době jsem měl ale dva kousky, které měly problémy s vysokým šumem. Rozhodně se ale nejedná o problematický výrobek. Dnes už ale raději používám BigSat. Mají o něco málo vyšší úroveň na výstupu, takže je větší rezerva na kabelech.
uživatel
Enik
18.07.2009, 13:51.04

RE: LNB jakej je?

tak isto som namontoval stovky goldenov ...single, twiny,quatro, quad, octo... asi tak jedno lnb z 50 má problém zo šumom, ale inak sú veľmi dobré
uživatel
disdzo
18.07.2009, 14:27.54

Už jsem jich namontoval

Enik: BS201, BS202 nebo jsou i jiné typy?
uživatel
milev1
18.07.2009, 14:46.05

Už jsem jich namontoval

Téměř všechno jsou to 201.
uživatel
Enik
18.07.2009, 14:54.34

Už jsem jich namontoval

Enik, děkuji za informaci.
uživatel
milev1
19.07.2009, 05:09.30

RE: LNB jakej je?

co řešíš za stovku?
uživatel
pierrepetr
19.07.2009, 10:21.44

RE: LNB jakej je?

jo diky jenom se ptam jestly to neni nejakej smejd...
uživatel
koumes
19.07.2009, 10:55.00

RE: LNB jakej je?

Mam 13 ks na T90, su v pohode... A dalsie som kade-tade daval, tiez ok.
uživatel
loon
19.07.2009, 11:30.13

RE: LNB jakej je?

Používám je u sebe na parabole s multifokusem s 8 LNB, výhoda je že mají dlouhý krk a díky zaoblenému krytu je můžeš při malém předsazení jednoho z nich narvat dost blízko sebe, provoz zatím bezproblémový, ale mají jednu nepříjemnou chybku oproti ostatním - ta žlutá plastová krytka je vyboulená a není z hladnkého plastu což zapříčiňuje že se na ní velice dobře drží kapky vody, sníh atd. - tedy rozhodně ve větší míře než u jiných konvertorů co mám možnost srovnat - což za zhoršených podmínek má určitě větší vliv na příjem než nějaké šumové číslo. Takže bych je nepoužíval tam kde mám malou rezervu signálu nedejbože na střechu kde nedosáhnu se smetákem ;)
uživatel
lance
20.07.2009, 18:31.54

RE: LNB jakej je?

diky za odpovedi asi ho objednam jinak jeste bych se chtel zeptat na tenhle

http://www.nejlevnejsi-satelity.cz/MTI-AP8-XT2EBL-Singl-LNB-0-2-dB-MTI::57891.html

neni lepsi? je trochu drazsi.. kterej byste braly radsi vy?
uživatel
koumes