| 18.07.2009, 11:48.30 | |
Sky link HDMám přdeplacené HD programy na Skylink. Od včerejška jedoupouze Nova a Nova Sport - u ostatních píše "Zakódováno". Mám AZ Box Elite HD. Má někdo podobný problém ? |
![]() cetrojka |
| 18.07.2009, 12:35.59 | |
RE: Sky link HDNo to me dela taky, ale ja vim proc totiz jsem nezaplatil :D |
![]() chocholos |
| 18.07.2009, 12:36.03 | |
RE Sky link HDU mne vše normálka, Vantage 7100 |
![]() Nervoš |
| 18.07.2009, 20:29.49 | |
cetrojkaZrejme Azsrot me problem s EMM, ze by nejaky special firmware nebo zase nejake emu, ktere se hada ... no modul to jisti .. |
![]() 007 |
| 18.07.2009, 22:51.25 | |
@cetrojkaProblém může být i na straně Skylinku. Zkuste si ověřit oprávnění k programům. |
![]() redakce |