Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.07.2009, 11:48.30

Sky link HD

Mám přdeplacené HD programy na Skylink. Od včerejška jedou
pouze Nova a Nova Sport - u ostatních píše "Zakódováno".
Mám AZ Box Elite HD. Má někdo podobný problém ?
uživatel
cetrojka
18.07.2009, 12:35.59

RE: Sky link HD

No to me dela taky, ale ja vim proc totiz jsem nezaplatil :D
uživatel
chocholos
18.07.2009, 12:36.03

RE Sky link HD

U mne vše normálka, Vantage 7100
uživatel
Nervoš
18.07.2009, 20:29.49

cetrojka

Zrejme Azsrot me problem s EMM, ze by nejaky special firmware nebo zase nejake emu, ktere se hada ... no modul to jisti ..
uživatel
007
18.07.2009, 22:51.25

@cetrojka

Problém může být i na straně Skylinku. Zkuste si ověřit oprávnění k programům.
uživatel
redakce