Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.07.2009, 22:08.32

HD-box FS 9200?

Ma nekdo jiz zkusenosti? Kde se da zakoupit? Urcite nas bude vic, ktere to zajima. Tak prosim majiteleci testujici tohoto prijimace, aby se podelili o sve prakticke zkusenosti.
uživatel
barak200
18.07.2009, 22:12.14

Předběhl jste mě!

vidím, že máme stejný dotaz - než jsem ho stačil dopsat tak jste mě předběhl :))) R1D1
uživatel
R1D1
18.07.2009, 22:23.47

RE: HD-box FS 9200?

To vite, docela se me pta dost lidi posledni dobou na dvoutunerovy prijimac a tak jsem zvedavej, jestli ho muzu zaradit do sve nabidky. Ted spis doufejme, ze se nekdo ozve.
uživatel
barak200
18.07.2009, 22:32.13

odkaz

info na: http://www.tvdigitalne.cz/index.php?&detail=706&HD-Box-FS-9200-PVR-Twin
uživatel
R1D1
18.07.2009, 22:33.13

RE: HD-box FS 9200?

tak zakup, vyzkoušej a pak se rozhodni zda jej nabízet :8), tak to dělá každý solidní prodejce ;)
uživatel
drobeček
18.07.2009, 22:47.07

RE: HD-box FS 9200?

To pochopitelne udelam, jen se ptam, zda uz nema nekdo zkusenosti?
uživatel
barak200
18.07.2009, 22:52.26

RE: HD-box FS 9200?

tv digitalně.cz-8990 kč.
uživatel
spyko
18.07.2009, 22:56.28

RE: HD-box FS 9200?

Konkretne by me zajimalo, jake je spoluprace s kartami UPC a Skylink zaroven? Zda se da na jeden program z upc divat a jiny z upc nahravat.
uživatel
barak200
18.07.2009, 23:07.32

RE: HD-box FS 9200?

vše je otázka SW, s orig. pouze Conax :lookaround:
uživatel
drobeček
18.07.2009, 23:36.40

RE: HD-box FS 9200?

Tomíku proč se nezeptáš svého dodavatele a nebo nevyužiješ pana googla?
uživatel
sirda
19.07.2009, 00:08.39

Pro Babui a mirast

Zhodnot mi prosim celkovou spolehlivost Fergusonu. Jak Hd, tak Sd. Ja jsem mel tu cest zatim jen se 4 kusy 8900 HD, kde jsem u jednoho ale mel problem se ctenim skylink karty. Obcas se nenacetla a byl nutny restart, ale to bylo spis chybou sw. Muzes kdyztak na mail: digitalni-prijem@email.cz Tech dotazu budu mit vice. Dekuji. Taktez poprosim i mirasata, aby mi napsal na mail, pokud bude mit zajem. Par rad by se mi od tebe hodilo. Dekuji
For sirda: Syrecku, ja se ptam ostatnich a pokud nemas prosim rozumnou odpoved, tak tu nespamuj. Dekuji
uživatel
barak200
19.07.2009, 00:15.59

Oprava titulku: Pro Babui a mirasat

oprava nadpisu....
uživatel
barak200
19.07.2009, 11:30.24

HD-BOX

Recenze se ůdajně připravuje a bude zvežejněna zde na Parabole (uvedeno na olmi.cz).Jinak mnoho informací o přístroji není sleduji ho již od začátku června.Po zveřejnění na serveru sapro.cz, postupně jsou k TTD přidávány obrázky z menu a náhledu stanic.Kdo je opravdovým výrobcem (nebo co je to za klon) a jaká bude soft.podpora je opravdu ve hvězdách.Doufám jen že to nebude takový propadák jako po uvedení AZ-BOXu HD Premium na trh :fuming: .
uživatel
Old Master
19.07.2009, 19:20.25

HD-BOX

Má stený soft jako Octagon 1018. Možná doslo k rozdělení firmy, jak tady už někdo naznačoval že jsou tam problémy.
uživatel
JS1
21.07.2009, 23:37.24

HD-BOX FS-9200

Mam jeden kousek prave na test a vypada to velmi slusne. Ctecka je UNI, Skylink karta chodi. Dva kanaly nahravam, treti sluduji, pripadne se da zapnout i PIP, ale to uz je trochu moc. Pri karte ve ctecce muze byt klidne vse kodovane s modulem to nefunguje. Na to, ze se jedna o novinku je to dobra prace R^
uživatel
JDDJ