| 18.07.2009, 22:08.32 | |
HD-box FS 9200?Ma nekdo jiz zkusenosti? Kde se da zakoupit? Urcite nas bude vic, ktere to zajima. Tak prosim majiteleci testujici tohoto prijimace, aby se podelili o sve prakticke zkusenosti. |
![]() barak200 |
| 18.07.2009, 22:12.14 | |
Předběhl jste mě!vidím, že máme stejný dotaz - než jsem ho stačil dopsat tak jste mě předběhl :))) R1D1 |
![]() R1D1 |
| 18.07.2009, 22:23.47 | |
RE: HD-box FS 9200?To vite, docela se me pta dost lidi posledni dobou na dvoutunerovy prijimac a tak jsem zvedavej, jestli ho muzu zaradit do sve nabidky. Ted spis doufejme, ze se nekdo ozve. |
![]() barak200 |
| 18.07.2009, 22:32.13 | |
odkazinfo na: http://www.tvdigitalne.cz/index.php?&detail=706&HD-Box-FS-9200-PVR-Twin |
![]() R1D1 |
| 18.07.2009, 22:33.13 | |
RE: HD-box FS 9200?tak zakup, vyzkoušej a pak se rozhodni zda jej nabízet :8), tak to dělá každý solidní prodejce ;) |
![]() drobeček |
| 18.07.2009, 22:47.07 | |
RE: HD-box FS 9200?To pochopitelne udelam, jen se ptam, zda uz nema nekdo zkusenosti? |
![]() barak200 |
| 18.07.2009, 22:52.26 | |
RE: HD-box FS 9200?tv digitalně.cz-8990 kč. |
![]() spyko |
| 18.07.2009, 22:56.28 | |
RE: HD-box FS 9200?Konkretne by me zajimalo, jake je spoluprace s kartami UPC a Skylink zaroven? Zda se da na jeden program z upc divat a jiny z upc nahravat. |
![]() barak200 |
| 18.07.2009, 23:07.32 | |
RE: HD-box FS 9200?vše je otázka SW, s orig. pouze Conax :lookaround: |
![]() drobeček |
| 18.07.2009, 23:36.40 | |
RE: HD-box FS 9200?Tomíku proč se nezeptáš svého dodavatele a nebo nevyužiješ pana googla? |
![]() sirda |
| 19.07.2009, 00:08.39 | |
Pro Babui a mirastZhodnot mi prosim celkovou spolehlivost Fergusonu. Jak Hd, tak Sd. Ja jsem mel tu cest zatim jen se 4 kusy 8900 HD, kde jsem u jednoho ale mel problem se ctenim skylink karty. Obcas se nenacetla a byl nutny restart, ale to bylo spis chybou sw. Muzes kdyztak na mail: digitalni-prijem@email.cz Tech dotazu budu mit vice. Dekuji. Taktez poprosim i mirasata, aby mi napsal na mail, pokud bude mit zajem. Par rad by se mi od tebe hodilo. DekujiFor sirda: Syrecku, ja se ptam ostatnich a pokud nemas prosim rozumnou odpoved, tak tu nespamuj. Dekuji |
![]() barak200 |
| 19.07.2009, 00:15.59 | |
Oprava titulku: Pro Babui a mirasatoprava nadpisu.... |
![]() barak200 |
| 19.07.2009, 11:30.24 | |
HD-BOXRecenze se ůdajně připravuje a bude zvežejněna zde na Parabole (uvedeno na olmi.cz).Jinak mnoho informací o přístroji není sleduji ho již od začátku června.Po zveřejnění na serveru sapro.cz, postupně jsou k TTD přidávány obrázky z menu a náhledu stanic.Kdo je opravdovým výrobcem (nebo co je to za klon) a jaká bude soft.podpora je opravdu ve hvězdách.Doufám jen že to nebude takový propadák jako po uvedení AZ-BOXu HD Premium na trh :fuming: . |
![]() Old Master |
| 19.07.2009, 19:20.25 | |
HD-BOXMá stený soft jako Octagon 1018. Možná doslo k rozdělení firmy, jak tady už někdo naznačoval že jsou tam problémy. |
![]() JS1 |
| 21.07.2009, 23:37.24 | |
HD-BOX FS-9200Mam jeden kousek prave na test a vypada to velmi slusne. Ctecka je UNI, Skylink karta chodi. Dva kanaly nahravam, treti sluduji, pripadne se da zapnout i PIP, ale to uz je trochu moc. Pri karte ve ctecce muze byt klidne vse kodovane s modulem to nefunguje. Na to, ze se jedna o novinku je to dobra prace R^ |
![]() JDDJ |