| 18.07.2009, 22:10.12 | |
HD-Box FS-9200 PVR TwinDnes jsem na netu objevil přijímač HD-Box FS-9200 PVR Twin - co si o něm myslíte? Uvažoval jsem o Octagonu SF 1018, tento bude asi levnější. Chci aby uměl přečíst "naše karty", měl 2 tunery - PIP, případně EMU. Jaký jiný byste doporučily? |
![]() R1D1 |
| 18.07.2009, 22:55.04 | |
RE: HD-Box FS-9200 PVR TwinFerguson ariva tt hd/ nebo combo dvb-t/ |
![]() spyko |
| 19.07.2009, 07:37.44 | |
@R1D1Kazdopadne to bude pravdepodne dobra volba, twin HD receiver za devitku, ale urcite to chce jeste vydrzet nebot zadny takovy receiver ihned nepracuje na 100% a ty od nej zrovna nechces malo. Jedine co mne odrazeje je spotreba v provozu okolo 60W |
![]() rj45 |