Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.07.2009, 22:10.12

HD-Box FS-9200 PVR Twin

Dnes jsem na netu objevil přijímač HD-Box FS-9200 PVR Twin - co si o něm myslíte? Uvažoval jsem o Octagonu SF 1018, tento bude asi levnější. Chci aby uměl přečíst "naše karty", měl 2 tunery - PIP, případně EMU. Jaký jiný byste doporučily?
uživatel
R1D1
18.07.2009, 22:55.04

RE: HD-Box FS-9200 PVR Twin

Ferguson ariva tt hd/ nebo combo dvb-t/
uživatel
spyko
19.07.2009, 07:37.44

@R1D1

Kazdopadne to bude pravdepodne dobra volba, twin HD receiver za devitku, ale urcite to chce jeste vydrzet nebot zadny takovy receiver ihned nepracuje na 100% a ty od nej zrovna nechces malo. Jedine co mne odrazeje je spotreba v provozu okolo 60W
uživatel
rj45