| 18.07.2009, 22:35.13 | |
26 E - sportyDá se to na 90 ku ? Dubaj 2 a MBC ?? střední Morava,Dreamsky 6000, Humax 5500 .... AJ 1 sport a další..?? |
![]() 710nav |
| 18.07.2009, 23:17.43 | |
RE: 26 E - sportyno já mám 85 ku parabolu ,jsem s olomouce a z 26St.chytám jenom jeden transporder nějaké kanály kuwait 1,2,3sport.zkoušel jsem i ostatní tp z této druzice např.s kanály mbc a ani tuk.uvazuji o pořízení větší paraboly aspon 120 cm uz jenom kvuli mbc.nevím ty máš 90ku snad toho lapneš víc ale nevím nevím ale kazdopádně hodně štěstí.ahoj. : |
![]() marksony |
| 18.07.2009, 23:44.44 | |
RE: 26 E - sportyNo, už jsem to před časen na 26 E zkoušel, je to tak rok,ale žádná sláva - to na 7 W to ještě s tou 90 kou šlo, nyní už šlus... tak asi také tu 120 někde seženu, aby byla trošku reserva..uvidíme,jestli uvidíme..Cheerio..73 |
![]() 710nav |
| 18.07.2009, 23:46.14 | |
RE: 26 E - sportydubai a jazeera spíš než MBC. ten MBC transpondér je trochu slabší, tam by se opravdu hodila spíš ta 110-120 pro stabilní příjem. nějaký screeny viz:http://leteckaposta.cz/245711361 |
![]() vortimond |
| 18.07.2009, 23:56.10 | |
Vorte..Ty s tou velkou parabolou se tam nějak přesuneš, nebo jipoužíváš jen na 28,2 E ?? a nedostaneš se na 40 E ?? Dá se to tam přijímat jen v HD ,nebo co tam musí být za stroj.. nebo to ta tvá parabola na to nestačí ?? kolik má kg ?? |
![]() 710nav |
| 19.07.2009, 00:04.06 | |
RE: 26 E - sportyjá mám astru 2 - 28E na přímo, protože jinak by se nadala sledovat pořádně A2D. a k tomu mám ten badr 26E (konvertory jsou úplně obyčejný a těsně vedle sebe, asi jako když se chytá na malou parabolu 19E+23E). a potom tam mám taky třetí LNB na tu německou astru 1. turksat vyzkoušenej nemám, ale je to dost daleko, nečekal bych zázraky. |
![]() vortimond |
| 19.07.2009, 00:09.07 | |
EXPRESS 40 Eto jsem měl na mysli, jestli to jede na HD, nebo jinak.. |
![]() 710nav |
| 19.07.2009, 00:19.12 | |
RE: 26 E - sportyjo ty ruský programy. ty vysílají v mpeg-4 takže potřebuješ HD přijímač. parabola je na to potřeba asi 140-tka, takže to by se taky u mě na ten multifeed absolutně nedalo. docela škoda, by mě to taky zajímalo. |
![]() vortimond |
| 19.07.2009, 11:04.58 | |
RE: 26 E - sportyDubaj sport 2,MBC programy aj.s Badr 26E příjímám na parabolu 100 cm,LNB Ivacom single 0,2 dB,Technisat Digit HD 8S,motor.Jsem od Šumperka,signál podprůměrný,ale jede to bez výpadků. |
![]() Dropsi |
| 19.07.2009, 11:52.08 | |
RE: 26 E - sportyMBC, parabola 100 cm...italská výroba, značku nevím, LNB 0,1 dB, Ferguson AF 8018 UCI...kvalita obrazu 50-70%...příjem bez výpadků v Lipníku n. B. |
![]() petr121 |
| 19.07.2009, 12:25.28 | |
RE: 26 E - sportyJa Badre vôbec nepotrebujem,no vyzarovaci diagram je taky(pre obcanov vychodneho slovenska),ze teraz je uplne pod mrakom a silnejsie prsi a az teraz mi zacali vypadavat mbc kanaly,saudi sport,dubai sport...Jsc sport mi ide napr stale.Parabola 90 s sg2100. |
![]() Kasr |