Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.07.2009, 22:35.13

26 E - sporty

Dá se to na 90 ku ? Dubaj 2 a MBC ?? střední Morava,
Dreamsky 6000, Humax 5500 .... AJ 1 sport a další..??
uživatel
710nav
18.07.2009, 23:17.43

RE: 26 E - sporty

no já mám 85 ku parabolu ,jsem s olomouce a z 26St.chytám jenom jeden transporder nějaké kanály kuwait 1,2,3sport.zkoušel jsem i ostatní tp z této druzice např.s kanály mbc a ani tuk.uvazuji o pořízení větší paraboly aspon 120 cm uz jenom kvuli mbc.nevím ty máš 90ku snad toho lapneš víc ale nevím nevím ale kazdopádně hodně štěstí.ahoj. :
uživatel
marksony
18.07.2009, 23:44.44

RE: 26 E - sporty

No, už jsem to před časen na 26 E zkoušel, je to tak rok,
ale žádná sláva - to na 7 W to ještě s tou 90 kou šlo, nyní
už šlus... tak asi také tu 120 někde seženu, aby byla trošku reserva..uvidíme,jestli uvidíme..Cheerio..73
uživatel
710nav
18.07.2009, 23:46.14

RE: 26 E - sporty

dubai a jazeera spíš než MBC. ten MBC transpondér je trochu slabší, tam by se opravdu hodila spíš ta 110-120 pro stabilní příjem. nějaký screeny viz:
http://leteckaposta.cz/245711361
uživatel
vortimond
18.07.2009, 23:56.10

Vorte..

Ty s tou velkou parabolou se tam nějak přesuneš, nebo ji
používáš jen na 28,2 E ?? a nedostaneš se na 40 E ?? Dá se to tam přijímat jen v HD ,nebo co tam musí být za stroj..
nebo to ta tvá parabola na to nestačí ?? kolik má kg ??
uživatel
710nav
19.07.2009, 00:04.06

RE: 26 E - sporty

já mám astru 2 - 28E na přímo, protože jinak by se nadala sledovat pořádně A2D. a k tomu mám ten badr 26E (konvertory jsou úplně obyčejný a těsně vedle sebe, asi jako když se chytá na malou parabolu 19E+23E). a potom tam mám taky třetí LNB na tu německou astru 1. turksat vyzkoušenej nemám, ale je to dost daleko, nečekal bych zázraky.
uživatel
vortimond
19.07.2009, 00:09.07

EXPRESS 40 E

to jsem měl na mysli, jestli to jede na HD, nebo jinak..
uživatel
710nav
19.07.2009, 00:19.12

RE: 26 E - sporty

jo ty ruský programy. ty vysílají v mpeg-4 takže potřebuješ HD přijímač. parabola je na to potřeba asi 140-tka, takže to by se taky u mě na ten multifeed absolutně nedalo. docela škoda, by mě to taky zajímalo.
uživatel
vortimond
19.07.2009, 11:04.58

RE: 26 E - sporty

Dubaj sport 2,MBC programy aj.s Badr 26E příjímám na parabolu 100 cm,LNB Ivacom single 0,2 dB,Technisat Digit HD 8S,motor.
Jsem od Šumperka,signál podprůměrný,ale jede to bez výpadků.
uživatel
Dropsi
19.07.2009, 11:52.08

RE: 26 E - sporty

MBC, parabola 100 cm...italská výroba, značku nevím, LNB 0,1 dB, Ferguson AF 8018 UCI...kvalita obrazu 50-70%...příjem bez výpadků v Lipníku n. B.
uživatel
petr121
19.07.2009, 12:25.28

RE: 26 E - sporty

Ja Badre vôbec nepotrebujem,no vyzarovaci diagram je taky(pre obcanov vychodneho slovenska),ze teraz je uplne pod mrakom a silnejsie prsi a az teraz mi zacali vypadavat mbc kanaly,saudi sport,dubai sport...Jsc sport mi ide napr stale.
Parabola 90 s sg2100.
uživatel
Kasr