Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.07.2009, 00:05.23

Cena za Novu HD

Nemáte někdo informaci, jestli náhodou Skylink nehodlá zlevnit Novu HD z 600,- na nějakou normální částku? Tohle je přeci jen skoro půlka ceny nové karty a CS Link je o 2/3 levnější. :( To si radši koupím jejich kartu a budu mít 3 měsíce Géčko zadarmo.
uživatel
cancro
19.07.2009, 00:12.00

RE:

Dnes jsem si ji objednal z Aukra za 1300kč a basta...
uživatel
dědek1
19.07.2009, 00:44.13

RE: Cena za Novu HD

jednou za pár let se prostě vyplatí koupit novou kartu. mají to pěkně zařízený, nakonec se ani moc není čemu divit. ty karty jsou pro ně hlavní zdroj příjmů, multi si předplácí asi necelejch 10 procent všech abonentů a HD plus ještě mnohem míň. nejoblíbenější je čt, nova, prima.
uživatel
vortimond