| 19.07.2009, 00:05.23 | |
Cena za Novu HDNemáte někdo informaci, jestli náhodou Skylink nehodlá zlevnit Novu HD z 600,- na nějakou normální částku? Tohle je přeci jen skoro půlka ceny nové karty a CS Link je o 2/3 levnější. :( To si radši koupím jejich kartu a budu mít 3 měsíce Géčko zadarmo. |
![]() cancro |
| 19.07.2009, 00:12.00 | |
RE:Dnes jsem si ji objednal z Aukra za 1300kč a basta... |
![]() dědek1 |
| 19.07.2009, 00:44.13 | |
RE: Cena za Novu HDjednou za pár let se prostě vyplatí koupit novou kartu. mají to pěkně zařízený, nakonec se ani moc není čemu divit. ty karty jsou pro ně hlavní zdroj příjmů, multi si předplácí asi necelejch 10 procent všech abonentů a HD plus ještě mnohem míň. nejoblíbenější je čt, nova, prima. |
![]() vortimond |