Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.07.2009, 10:30.50

DREAM DM 500 JAK VYMAZAT STANICE

Teď jsem dostal starší DM500 s sw r.2007 a dělá mě problém když se ted vypíná eletrika tak se mě zruší zámky erot. prog.Děcka pokud si po reset zapnou sat tak tam naběhne hned! SPICE.Takže jsem najel do přidání FEC vybral 12723 H kde je SPICE a vymazal ji,ale prog. stále běží.
Kdo poradí jak ho vymazat krok po kroku! (popř. jiné řešení
dík
uživatel
MACHALA
19.07.2009, 10:53.46

RE: DREAM DM 500 JAK VYMAZAT STANICE

Vse nastav zamky na "P" a udelej z menu DO restart vse se ulozi a pred restartem nastav CT1. Po vypadku to uz bude zdrzet a naskoci CT1.
uživatel
chocholos