| 19.07.2009, 11:11.52 | |
DVB-T Uničov pri OlomouciZisťujem pre niekoho, je tu možné zachytiť DVB-T signál ? Ktoré muxy by sa dali zachytiť ? |
![]() PeterHumax |
| 19.07.2009, 11:31.58 | |
RE: DVB-T Uničov pri OlomouciPodle pokrytí této mapky by jsi měl naladit tyto kanály z Ostravského vysílačehttp://www.digitalnitelevize.cz/informace/dvb-t/dvb-t-v-ceske-republice.html |
![]() netace |
| 19.07.2009, 11:47.42 | |
RE: DVB-T Uničov pri OlomouciObávám se že tam chytneš velké H. Ostrava je přes hory. V Olomouci se dá někde přijímat Mikulov. Budeš muset pár měsíců počkat na Kojál, ten v Uničově půjde. |
![]() visper |
| 19.07.2009, 11:57.28 | |
RE: DVB-T Uničov pri Olomoucijsem 6 km od uničova a tady zatím nic nechytneš ,jak píše visper čekat na kojál. |
![]() marksony |
| 19.07.2009, 16:03.10 | |
RE: DVB-T Uničov pri OlomouciZkusil bych max. tu K40 z Děvína. Kolem Olomouce a někde dokonce i přímo v něm se chytá celkem solidně. Jinak to asi nemá smysl.Tedy zatím. Zkus si nejdříve pohrát s analogovou K26 a ČT1. Pokud ji slušně zachytíš tak máš šanci. |
![]() BIDLO |
| 19.07.2009, 20:31.44 | |
reretady v Uničově určitě ještě pár měsíců nic :( |
![]() paprika007 |