Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.07.2009, 11:11.52

DVB-T Uničov pri Olomouci

Zisťujem pre niekoho, je tu možné zachytiť DVB-T signál ? Ktoré muxy by sa dali zachytiť ?
uživatel
PeterHumax
19.07.2009, 11:31.58

RE: DVB-T Uničov pri Olomouci

Podle pokrytí této mapky by jsi měl naladit tyto kanály z Ostravského vysílače
http://www.digitalnitelevize.cz/informace/dvb-t/dvb-t-v-ceske-republice.html
uživatel
netace
19.07.2009, 11:47.42

RE: DVB-T Uničov pri Olomouci

Obávám se že tam chytneš velké H. Ostrava je přes hory. V Olomouci se dá někde přijímat Mikulov. Budeš muset pár měsíců počkat na Kojál, ten v Uničově půjde.
uživatel
visper
19.07.2009, 11:57.28

RE: DVB-T Uničov pri Olomouci

jsem 6 km od uničova a tady zatím nic nechytneš ,jak píše visper čekat na kojál.
uživatel
marksony
19.07.2009, 16:03.10

RE: DVB-T Uničov pri Olomouci

Zkusil bych max. tu K40 z Děvína. Kolem Olomouce a někde dokonce i přímo v něm se chytá celkem solidně. Jinak to asi nemá smysl.Tedy zatím. Zkus si nejdříve pohrát s analogovou K26 a ČT1. Pokud ji slušně zachytíš tak máš šanci.
uživatel
BIDLO
19.07.2009, 20:31.44

rere

tady v Uničově určitě ještě pár měsíců nic :(
uživatel
paprika007