| 23.07.2009, 17:10.32 | |
Planeta Sportmoze mi niekto poradit je mozne chytat PLANETA SPORT ru,alebo kde teraz vysiela.dakujem.... |
![]() dysan |
| 23.07.2009, 17:13.34 | |
RE: Planeta Sporthttps://www.parabola.cz/zpravicky/9525/planeta-sport-prerusi-vysilani-na-13e/ |
![]() redakce |
| 24.07.2009, 10:14.07 | |
Skoda,skoda,velka skodaAle mozno ... :bigeyes: a le tu zas. |
![]() leksus |
| 24.07.2009, 18:09.40 | |
RE: Planeta SportNo tedka budete mít KHL na Nova Sport...Kromě toho tam nic moc nebylo, myslím... |
![]() Dray |