| 23.07.2009, 17:48.26 | |
Z Varů užje to v Praze pořád to vypadává asi pěkná bořka :fuming: |
![]() slapet |
| 23.07.2009, 17:50.21 | |
RE: Z Varů užhttp://www.wetteronline.de/dldlradf.htm |
![]() Oskarek1 |
| 23.07.2009, 17:54.49 | |
RE: Z Varů užto nic nebylo, jenom menší větrná smršť. bouřky a lijáky přídou asi v noci. |
![]() vortimond |
| 23.07.2009, 17:56.58 | |
RE: Z Varů užJsou prosim nějaké stránky ze snímky více na východ?Zlínsko. |
![]() Liska |
| 23.07.2009, 17:59.42 | |
to:Liskahttp://www.chmi.cz/meteo/rad/updated_show.php?den=trgif&lang=cz |
![]() Oskarek1 |
| 23.07.2009, 18:00.16 | |
RE: Z Varů užNo asi medzi 17:40 a 17:48 mi nešli 4 muxy a určite výpadky kvôli silnej búrke v Prahe, nešiel mux ČT, potom mux kde je Prima Cool, mux kde je Nova a mux s Nova HD.www.meteoradar.cz |
![]() PeterHumax |
| 23.07.2009, 18:05.22 | |
RE: Z Varů užLetos je to počasí hrůza a děs co bude v zimě budou padat trakaře!!! |
![]() jackino |
| 23.07.2009, 18:07.22 | |
RE: Z Varů užLidské snažení je marné proti síle přírody. Když má mrak ledové jádro tak to neprosvítí ani 10 metrová parabola. :( |
![]() visper |
| 23.07.2009, 18:12.23 | |
RE: Z Varů užBy ma ale zaujímalo kde je uplink pre mux kde je Óčko, tam to signál vôbec nepoznačilo. |
![]() PeterHumax |
| 23.07.2009, 18:14.08 | |
RE: Z Varů užprosím tě, těm to vypadává už když jednou zahřmí, ani pršet nemusí, tady byly dneska takový neprostupný mraky, astru 19e jsem měl bez signálu, ale 28e byla na 100% (protože tu mám na přímo) |
![]() vortimond |
| 23.07.2009, 18:14.30 | |
RE: Z Varů užTed to dorazilo do Jablonce, konec sveta.... |
![]() flukes |
| 23.07.2009, 18:28.59 | |
RE: Z Varů užjestli někdo sledujete třeba německý programy na Astře 19e, tak víte, že tam nejsou výpadky nikdy. a bouřky pochopitelně tam mají taky. |
![]() vortimond |
| 23.07.2009, 18:34.46 | |
RE: Z Varů užTřeba to mají zálohované s několika míst a sledují dopředu meteo situaci. A nebo mají paraboly větší než velké. :) |
![]() visper |
| 23.07.2009, 18:35.33 | |
RE: Z Varů užz několika sakra. |
![]() visper |
| 23.07.2009, 18:40.44 | |
RE: Z Varů užmají sedmimetrový a uplink je myslím jenom jeden (Sendezentrum Mainz v případě ZDF)www.dxmichael.com/obr/sngsandother/ProvidersUplinksGermany/zdf%20mainz1.jpg |
![]() vortimond |
| 23.07.2009, 19:27.26 | |
RE: Z Varů užto je ale pochopitelně úplně jiná kategorie a nelze to srovnávat. např. nový zpravodajský studio zdf, údajně nejmodernější v evropě, stálo v přepočtu asi kolem třičtvrtě miliardy Kč. nebo za fotbalový práva na MS a ME oni platí sumy, to jsou prostě miliardy za pár zápasů. |
![]() vortimond |
| 23.07.2009, 19:58.26 | |
RE: Z Varů užJo to je panečku jiné kafe :-) |
![]() lukin |
| 23.07.2009, 20:57.15 | |
RE: Z Varů užS tými výpadkami pri silných búrkach majú problémy i slovenské muxy, naposledy to bolo v sobotu (18.7.09) medzi 14:20 a 14:25. Písal som o tom aj na fórum paraboly, nešiel mux JOJ-ky a mux STV. A je fakt, že na 19.2°E som zatiaľ výpadok nezaznamenal. |
![]() PeterHumax |
| 23.07.2009, 21:33.44 | |
Z Varov už .....Prosím je podobná stránka meteorol. prehľadu aj pre Slovensko ?, taká ako uviedol oskarek1 (http://www.chmi.cz/meteo/rad/updated_show.php?den=trgif&lang=cz). Ďakujem, veľmi chybuje mi francúzska stanica Méteo Expres, ktorá od konca roku 2008 už nevysiela. |
![]() antonius |
| 23.07.2009, 21:52.41 | |
RE: Z Varů užhttp://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=meteo_radar#tab |
![]() letas |
| 23.07.2009, 22:11.44 | |
RE: Z Varů užtak prave ve Znojme to tedka zacina.. jsem zvedavej.... vypada to na krasny.... TORNADO.. vitr jak krava |
![]() Kony.cz |
| 23.07.2009, 22:43.05 | |
Kony.cza hrozno na Kravej hore je nenávratne preč a mi starí vojáci nebudeme mať čo piť.... :8) |
![]() A014 |
| 23.07.2009, 22:49.18 | |
RE: Z Varů užHorňácko - klid. Pár blesků jináč zatím nic se neděje :) |
![]() martin75 |
| 24.07.2009, 10:26.34 | |
@ letasSrdečná vďaka letas |
![]() antonius |
| 24.07.2009, 11:04.00 | |
RE: Z Varů užNení zač. |
![]() letas |