Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.07.2009, 17:48.26

Z Varů už

je to v Praze pořád to vypadává asi pěkná bořka :fuming:
uživatel
slapet
23.07.2009, 17:50.21

RE: Z Varů už

http://www.wetteronline.de/dldlradf.htm
uživatel
Oskarek1
23.07.2009, 17:54.49

RE: Z Varů už

to nic nebylo, jenom menší větrná smršť. bouřky a lijáky přídou asi v noci.
uživatel
vortimond
23.07.2009, 17:56.58

RE: Z Varů už

Jsou prosim nějaké stránky ze snímky více na východ?Zlínsko.
uživatel
Liska
23.07.2009, 17:59.42

to:Liska

http://www.chmi.cz/meteo/rad/updated_show.php?den=trgif&lang=cz
uživatel
Oskarek1
23.07.2009, 18:00.16

RE: Z Varů už

No asi medzi 17:40 a 17:48 mi nešli 4 muxy a určite výpadky kvôli silnej búrke v Prahe, nešiel mux ČT, potom mux kde je Prima Cool, mux kde je Nova a mux s Nova HD.

www.meteoradar.cz
uživatel
PeterHumax
23.07.2009, 18:05.22

RE: Z Varů už

Letos je to počasí hrůza a děs co bude v zimě budou padat trakaře!!!
uživatel
jackino
23.07.2009, 18:07.22

RE: Z Varů už

Lidské snažení je marné proti síle přírody. Když má mrak ledové jádro tak to neprosvítí ani 10 metrová parabola. :(
uživatel
visper
23.07.2009, 18:12.23

RE: Z Varů už

By ma ale zaujímalo kde je uplink pre mux kde je Óčko, tam to signál vôbec nepoznačilo.
uživatel
PeterHumax
23.07.2009, 18:14.08

RE: Z Varů už

prosím tě, těm to vypadává už když jednou zahřmí, ani pršet nemusí, tady byly dneska takový neprostupný mraky, astru 19e jsem měl bez signálu, ale 28e byla na 100% (protože tu mám na přímo)
uživatel
vortimond
23.07.2009, 18:14.30

RE: Z Varů už

Ted to dorazilo do Jablonce, konec sveta....
uživatel
flukes
23.07.2009, 18:28.59

RE: Z Varů už

jestli někdo sledujete třeba německý programy na Astře 19e, tak víte, že tam nejsou výpadky nikdy. a bouřky pochopitelně tam mají taky.
uživatel
vortimond
23.07.2009, 18:34.46

RE: Z Varů už

Třeba to mají zálohované s několika míst a sledují dopředu meteo situaci. A nebo mají paraboly větší než velké. :)
uživatel
visper
23.07.2009, 18:35.33

RE: Z Varů už

z několika sakra.
uživatel
visper
23.07.2009, 18:40.44

RE: Z Varů už

mají sedmimetrový a uplink je myslím jenom jeden (Sendezentrum Mainz v případě ZDF)
www.dxmichael.com/obr/sngsandother/ProvidersUplinksGermany/zdf%20mainz1.jpg
uživatel
vortimond
23.07.2009, 19:27.26

RE: Z Varů už

to je ale pochopitelně úplně jiná kategorie a nelze to srovnávat. např. nový zpravodajský studio zdf, údajně nejmodernější v evropě, stálo v přepočtu asi kolem třičtvrtě miliardy Kč. nebo za fotbalový práva na MS a ME oni platí sumy, to jsou prostě miliardy za pár zápasů.
uživatel
vortimond
23.07.2009, 19:58.26

RE: Z Varů už

Jo to je panečku jiné kafe :-)
uživatel
lukin
23.07.2009, 20:57.15

RE: Z Varů už

S tými výpadkami pri silných búrkach majú problémy i slovenské muxy, naposledy to bolo v sobotu (18.7.09) medzi 14:20 a 14:25. Písal som o tom aj na fórum paraboly, nešiel mux JOJ-ky a mux STV. A je fakt, že na 19.2°E som zatiaľ výpadok nezaznamenal.
uživatel
PeterHumax
23.07.2009, 21:33.44

Z Varov už .....

Prosím je podobná stránka meteorol. prehľadu aj pre Slovensko ?, taká ako uviedol oskarek1 (http://www.chmi.cz/meteo/rad/updated_show.php?den=trgif&lang=cz). Ďakujem, veľmi chybuje mi francúzska stanica Méteo Expres, ktorá od konca roku 2008 už nevysiela.
uživatel
antonius
23.07.2009, 21:52.41

RE: Z Varů už

http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=meteo_radar#tab
uživatel
letas
23.07.2009, 22:11.44

RE: Z Varů už

tak prave ve Znojme to tedka zacina.. jsem zvedavej.... vypada to na krasny.... TORNADO.. vitr jak krava
uživatel
Kony.cz
23.07.2009, 22:43.05

Kony.cz

a hrozno na Kravej hore je nenávratne preč a mi starí vojáci nebudeme mať čo piť.... :8)
uživatel
A014
23.07.2009, 22:49.18

RE: Z Varů už

Horňácko - klid. Pár blesků jináč zatím nic se neděje :)
uživatel
martin75
24.07.2009, 10:26.34

@ letas

Srdečná vďaka letas
uživatel
antonius
24.07.2009, 11:04.00

RE: Z Varů už

Není zač.
uživatel
letas