| 23.07.2009, 19:58.17 | |
SIGNÁLJde vám DIGI po té bouřce na Českolipsku??? Díky... |
![]() Vojda |
| 23.07.2009, 20:07.49 | |
RE: SIGNÁLna šluknovsku taky mrtvo ale signál mám na 100 procent |
![]() Dan_zx12r |
| 23.07.2009, 20:19.38 | |
RE: SIGNÁLbouřka na to nemá vliv, byla změna keys |
![]() Dan_zx12r |