| 23.07.2009, 20:27.21 | |
CT4_SPORT 1°WJaký máte zvuk? |
![]() sonip |
| 23.07.2009, 20:29.49 | |
RE: CT4_SPORT 1°WJako když komentátor mluví do trubky od vysavače. :8) |
![]() Jaivanecek |
| 23.07.2009, 20:43.25 | |
nic novéhoTestujou zvuk 6.1 dolby suprafon :))) |
![]() Karlos1 |