| 23.07.2009, 20:54.18 | |
DM 800 KlonAhojte!Chcel by som sa spýtať odborníkov,že aké sú nevýhody a výhody /samozrejme okrem ceny/ Dreambox 800 HD klonu oproti originálu?Ďakujem za rady. |
![]() sync |
| 23.07.2009, 20:59.47 | |
RE: DM 800 KlonNa prvni pohled totozne, na druhy si vsimnes ze nelicuji na sebe jednotlive dily. Pak pri pouzivani zjistis ze je otoceny sata konektor, ze to tuhne ponekud casteji. Nakonec zjistis ze je lepsi zaplatit 11 tisic za original nez 8 za klon. |
![]() krompac |
| 23.07.2009, 22:29.41 | |
RE: DM 800 KlonJa bych spis mel strach do toho nahrat fungl novy software, proc pisou prodejci "lze nahrat bootloader v.72" ? Je mozne, ze bude vydan software, ktery klony zamerne blokne ? Nastesti vlastnim original a jsem tomu rad.Porad cekat, az novy soft v klonu nekdo testne by se me teda nechtelo. |
![]() Madness |
| 24.07.2009, 00:52.33 | |
RE: DM 800 Klonono to proste zatuhne, kdyz tam nahrajes soft s BL73 :-)Pokud se casem smaze BL uplne nejakou time bomb, no tak pak bude muset pres RS232 nahrat BL72... |
![]() Hollys |
| 24.07.2009, 10:43.18 | |
RE: DM 800 Klonmam klon DM 800 a s gemini 4.20 chodi rovnako dobre ako orig DM 800. Neregistrujem ziadne tuhnutia ani nic podobne.Co sa tyka novych softov, nejak nevidim dovod, preco zbytocne rvat do stroja novy soft, ked vsetko co potrebujem, funguje tak ako ma aj so starym. Navyse som na klone privital dorobeny chladic na procaku, ktory na orig boxoch nie je |
![]() jozef BA |
| 24.07.2009, 11:10.50 | |
RE: DM 800 KlonNo hlavni rozdil bude v uzivateli ten co ma origo muze cokoliv a jakkolov bez bazne a hany a ten co ma klon tak ten ti vzdy rekne: "nejak nevidim dovod, preco zbytocne rvat do stroja novy soft"... :zombie: |
![]() chocholos |
| 24.07.2009, 11:15.16 | |
RE: DM 800 Klona nechá tam ten stávající raději dalších pět let... :))) ;P |
![]() drobeček |
| 24.07.2009, 11:36.05 | |
RE: DM 800 Klona? nejak nechapem v com akoze vidis problem? :) Ak dream este o 5 rokov vobec pobezi, bude mi uplne jedno, aky soft tam bude ci uz gemini 8.50, alebo gemini 20.30Skutocnost je taka, ze oba boxy su vyrabane v tej istej hale a rozdiel v ramci HW je minimalny, snad + by som dal klonu za chladenie navyse Na druhej strane by asi aj mna mrzelo, keby som vyhodil o 180 az 200 eur viac za orig box :) |
![]() jozef BA |
| 24.07.2009, 19:16.35 | |
RE: DM 800 KlonInak kde stiahnut firm. s bootloaderom 73? Ma ho Gemini 4.40. Box este nemam, ale uz zhanam do neho veci... Mam cas do utorka ;) |
![]() loon |
| 24.07.2009, 19:25.24 | |
RE: DM 800 KlonNo a nasiel by sa niekto cez skype, ICQ, alebo aj osobne v BA, kto by mi pomohol s dreamom? Citam fora a cim dalej, tym vacsi salat mam v hlave... :)) |
![]() loon |
| 25.07.2009, 12:04.33 | |
RE: DM 800 KlonSkype:Bruty12Ozvi sa a poriesime to... |
![]() Bruty |
| 08.05.2010, 17:34.11 | |
DM 800 KlonChcel by som sa opýtať skúsených, ako pri kupovaní DM 800 spoľahlivo rozoznám opticky, či ináč, že to nieje klon ale originál. |
![]() mooove |