Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.07.2009, 21:01.41

fx n3

nevíte jak to vypadá s nagra 3 na ferdeka?
uživatel
rradekx
23.07.2009, 21:20.22

RE: fx n3

:laughing: R^
uživatel
drobeček
23.07.2009, 21:21.01

RE: fx n3

Úplně stejně, jako na všech ostatních přijímačích... ;)
uživatel
D2MAC
23.07.2009, 21:44.07

RE:N3

Ty tropický vedra dělají divy :))) :))) :)))
uživatel
lomikar
23.07.2009, 21:54.55

Fx n3

Suhlasim.
uživatel
emsi222
23.07.2009, 22:20.57

RE: fx n3

R^ Hlavně, že je stranda R^
uživatel
netace
24.07.2009, 05:31.34

rradekx

kup si v Polsku modul pro N3 s kartou Polsat a můžeš N3 koukat a máš to i s HD programy. :8) :8) :8) :8)
a půjde Ti to i na toho tvého ferdeka,jestli máš HD 8800,nebo 8900 typ.
Bude Ti to běhat i když budeš z těch veder trochu baf :laughing: :laughing: R^
Mě to jede a jsem spokojen. :8) :8)
uživatel
hery
24.07.2009, 07:20.46

RE: fx n3

hery stíháš to všechno sledovat :))) co tak čtu, přijímáš toho hodně :)))
uživatel
kacenkin
24.07.2009, 13:06.13

kacenkin

máš pravdu :8) nestíhám,jenom to udržuju,jinak teď v létě není na to čas,večer kouknu na nějaký hudební program,nebo sport,to vše.Na podzim se na to zas vrhnu,to bude více času pro satelit. :8) :8)
uživatel
hery
24.07.2009, 15:20.21

Hery

Zdravím když tu polsat kartu vrazím do octa SF918HD.Dokáže to rozbalit?
uživatel
lomikar
24.07.2009, 16:08.58

lomikar

Na starší SW z loňska ano,na nové SW mě to nezabralo,
Klokan měl rovněž s tím potíže/ve Vantage se dokonce rozjede karta i bez modulu/ale po chvíli se to sekne,tudíž pouze karta s modulem,ve čtečce diabla 2.3 to také šlo.
uživatel
hery
24.07.2009, 16:29.59

Ještě malá poznámka

Nejlépe se modul Polsat s kartou N3 a to ihned otevře ve FERGUSONU 8800 HD/na originál SW.
uživatel
hery
24.07.2009, 17:14.39

HERY

Dík za info.Já mám stejně pocit že ten octagon je na tyto věci
nejlepší.
uživatel
lomikar
24.07.2009, 17:23.58

FX N3

Chtěl bych navázat na předešlé články Heryho, kartu Polsat včetně modulu mám už několik měsíců a můžu jen konstaovat, že největší problém jak je vůbec spustit byl u Octagonu SF 918, docela náhodou jsem nechal v přístroji modul Diablo 2.3 a pod něj jsem zasunul modul Polsatu N3 s kartou a k mému překvapení se polské programy rozjely, Tento problém vůbec nebyl u Vantage 7100 a Premium X 7100 PGU, tam modul s kartou po vložení okamžitě spustily daný program. Závěrem bych chtěl dodat, že polské HD programy mají velmi dobrou kvalitu a u HD Eurosporu lze nastavil českou stopu. R^
uživatel
klokan49
24.07.2009, 20:28.16

lomikar

Mám k dispozici 6 přístrojů HD,vyzkoušených a mohu Ti říci,že každý přístroj je jiný v tom smyslu,že má své priority,nedám na Octagon dopustit,ale vážím si pro své přednosti i jiné přístroje,a hlavní je vždy umět využít ty přednosti pro své možnosti.Nechci tady psát jaké přístroje HD mám odzkoušené,ale pro tyto možnosti využívám stále 3 typy na 1 LCD,na jednu parabolu/LNB TWIN a vše perfekt a funkčně propojené,/přepínám pouze na D0 televize./A pak zjistíš,že možnosti příjmů jsou velké/něco jede perfekt s moduly a kartami,něco jede ok v EMU a něco pouze na sdílení.A v tom je ten fór mít to vždy,ihned a stále k dispozici.Žena je nepřítel sat. příjmů,proto jsem ji vybudoval v obyváku příjem HD/OCTAGON 918/a dívá se na své,neotravuje,Já mám svůj kutloch a tam si laboruji s těmi svými přístroji/to je u nás zákon/.Jí to vyhovuje,nepřekážím při kriminálkách,a mě to baví protože mám volnost.
uživatel
hery