| 02.08.2009, 11:23.25 | |
flysat.comMne to nejak nejde, vám ide ? |
![]() PeterHumax |
| 02.08.2009, 11:28.45 | |
RE: flysat.comJo mě jde normálně. |
![]() alda |
| 02.08.2009, 11:28.52 | |
RE:flysat.comJede v pohodě. |
![]() habr |
| 02.08.2009, 13:23.39 | |
RE: flysat.comproblem s DNS , na zaloznom serveri to ide OK |
![]() EnoSat |
| 03.08.2009, 04:25.05 | |
RE: flysat.coma preco kazdy len flysat ... a tak nieco kingofsat.net ... :-/ |
![]() vladenko |
| 04.08.2009, 19:39.32 | |
RE: flysat.comtiez dobry , ale neaktualny v porovnani s flysatom |
![]() EnoSat |