Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
02.08.2009, 11:23.25

flysat.com

Mne to nejak nejde, vám ide ?
uživatel
PeterHumax
02.08.2009, 11:28.45

RE: flysat.com

Jo mě jde normálně.
uživatel
alda
02.08.2009, 11:28.52

RE:flysat.com

Jede v pohodě.
uživatel
habr
02.08.2009, 13:23.39

RE: flysat.com

problem s DNS , na zaloznom serveri to ide OK
uživatel
EnoSat
03.08.2009, 04:25.05

RE: flysat.com

a preco kazdy len flysat ... a tak nieco kingofsat.net ... :-/
uživatel
vladenko
04.08.2009, 19:39.32

RE: flysat.com

tiez dobry , ale neaktualny v porovnani s flysatom
uživatel
EnoSat