Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
02.08.2009, 13:54.47

SS2 a wifi

Ahoj Borci, máte někdo zkuenosti s přenosem video a audio signálu v domácí wifi síti? hlavní PC nastaven jako AP s kartou SS2 jak dostat video a audio signál do ostatních PC a NT v síti? díky za radu?
uživatel
twister111
02.08.2009, 14:03.47

RE: SS2 a wifi

nuz, nepoznam tvoj pripad ale viem ze dreamboxom, ktory je pripojeny na sieti, to cez wifi a pomocou vlc plugins a vlc player funguje.
uživatel
ludo
02.08.2009, 14:05.27

RE: SS2 a wifi

z jiného fóra
http://www.cssf.cz/showthread.php?t=34860&highlight=sd%EDlen%ED
uživatel
netace
02.08.2009, 14:44.45

@netace

a podarilo se ti to zprovoznit? R^
uživatel
bob85
02.08.2009, 15:26.38

RE: SS2 a wifi

Podařilo, ale pouze jenom zatím pouze jenom jeden TP , od té doby hledám DVB-S2 dual kartu, bez úspěchu Rv . U nás se pouze prodávají DVB-S dual například
http://www.alza.cz/televizni-karta-pinnacle-pctv-dual-dvb-s-pro-d63619.htm
uživatel
netace
02.08.2009, 17:49.08

RE: SS2 a wifi

Pouzivam DVBViewer Pro a pres Wi-Fi jako klienta VLC, programy prepinam pres webove rozhrani DVBVieweru. Vse funguje skvele. Lze pouzit i ProgDVB, ktery se jeden nastavi jako server a druhy klient - vyhodou je jednoduche ovladani ale stabilita nic moc. Po mnoha letech pokusu vsech moznych softu pro SS2 jsem skoncil u DVBViewer Pro - vyhral absolutni stabilitou a moznostmi prizpusobeni - je ale pro zacatecnika dost slozity (pokud chce pouzivat nataceni motoru, ruzne pluginy atd.).
uživatel
pavsla