| 02.08.2009, 13:54.47 | |
SS2 a wifiAhoj Borci, máte někdo zkuenosti s přenosem video a audio signálu v domácí wifi síti? hlavní PC nastaven jako AP s kartou SS2 jak dostat video a audio signál do ostatních PC a NT v síti? díky za radu? |
![]() twister111 |
| 02.08.2009, 14:03.47 | |
RE: SS2 a wifinuz, nepoznam tvoj pripad ale viem ze dreamboxom, ktory je pripojeny na sieti, to cez wifi a pomocou vlc plugins a vlc player funguje. |
![]() ludo |
| 02.08.2009, 14:05.27 | |
RE: SS2 a wifiz jiného fórahttp://www.cssf.cz/showthread.php?t=34860&highlight=sd%EDlen%ED |
![]() netace |
| 02.08.2009, 14:44.45 | |
@netacea podarilo se ti to zprovoznit? R^ |
![]() bob85 |
| 02.08.2009, 15:26.38 | |
RE: SS2 a wifiPodařilo, ale pouze jenom zatím pouze jenom jeden TP , od té doby hledám DVB-S2 dual kartu, bez úspěchu Rv . U nás se pouze prodávají DVB-S dual napříkladhttp://www.alza.cz/televizni-karta-pinnacle-pctv-dual-dvb-s-pro-d63619.htm |
![]() netace |
| 02.08.2009, 17:49.08 | |
RE: SS2 a wifiPouzivam DVBViewer Pro a pres Wi-Fi jako klienta VLC, programy prepinam pres webove rozhrani DVBVieweru. Vse funguje skvele. Lze pouzit i ProgDVB, ktery se jeden nastavi jako server a druhy klient - vyhodou je jednoduche ovladani ale stabilita nic moc. Po mnoha letech pokusu vsech moznych softu pro SS2 jsem skoncil u DVBViewer Pro - vyhral absolutni stabilitou a moznostmi prizpusobeni - je ale pro zacatecnika dost slozity (pokud chce pouzivat nataceni motoru, ruzne pluginy atd.). |
![]() pavsla |