Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
02.08.2009, 13:08.34

DIGI TV - nový CAID

neviem, či sa to tu už preberalo... Ja som však až dnes zaregistroval, že na väčšine (a možno všetkých) programoch v pakete je okrem obľúbeného CAID 1801 :-) a menej obľúbeného 1802 pridaný aj nový 1880. Tušíte, prečo zrazu nový CAID?
uživatel
anonym2
02.08.2009, 13:21.57

RE: DIGI TV - nový CAID

jasne Nagra4
uživatel
EnoSat
02.08.2009, 14:28.16

RE: DIGI TV - nový CAID

Aproč ne rovnou Ňadra6
uživatel
romik5
02.08.2009, 15:29.38

RE: DIGI TV - nový CAID

CAID 1801 Nagra2 ROM110 revAC6
CAID 1802 Nagra3 ROM142 REV G02
CAID 1880 Nagra3 ROM190
uživatel
michal
02.08.2009, 17:33.21

RE: DIGI TV - nový CAID

Spíše je nějak divný, že naposledy byla výměna klíčů 23.07.09. To je divnější. Vypínám taky komp - ta bouřka vypadá ošklivě. Čus
uživatel
netace
02.08.2009, 17:42.44

RE: DIGI TV - nový CAID

A co je na to divného, před rokem je neměnili přes celé prázdniny... :)))
uživatel
drobeček
02.08.2009, 18:11.37

RE: DIGI TV - nový CAID

Před rokem jsem nevěděl, že existuje nějaký pštros s Diablem atd :)
uživatel
netace
02.08.2009, 18:37.42

RE: DIGI TV - nový CAID

Nagra3 ROM 190 to je ůdajně Super Security Card-chvástal se s tím pan Kudelski.Ale asi bude mít pradvu,uvidíme...
uživatel
jamess96
02.08.2009, 19:19.12

RE: DIGI TV - nový CAID

Pštros už byl i před dvěmi roky a bez Diabla... :8)
uživatel
drobeček
02.08.2009, 19:35.48

RE: DIGI TV - nový CAID

no zatial na vsetko nasli liek ale len na to POWER VU zatial nie ... Rv
uživatel
vladenko
02.08.2009, 19:35.58

Konečně!!!

A jste v (nevhodné slovo)i hackeři!!!
uživatel
kevin
02.08.2009, 20:02.11

kevin

koukám, že ti z těch Upc Direct mazanic hráblo muhehe :)))
uživatel
drobeček
02.08.2009, 21:12.23

Drobeček

Ani ne!
uživatel
kevin
02.08.2009, 21:18.37

RE: DIGI TV - nový CAID

Tak to bude asi tím teplem... :)))
uživatel
drobeček
07.08.2009, 11:27.09

RE: DIGI TV - nový CAID

V DIGI je akosi dlho klud, ziadna zmena kodov, co sa asi tak chysta ? Bude to mat suvis s tym novym CAID ? Nepaci sa mi to... :-/
uživatel
adman