| 02.08.2009, 13:08.34 | |
DIGI TV - nový CAIDneviem, či sa to tu už preberalo... Ja som však až dnes zaregistroval, že na väčšine (a možno všetkých) programoch v pakete je okrem obľúbeného CAID 1801 :-) a menej obľúbeného 1802 pridaný aj nový 1880. Tušíte, prečo zrazu nový CAID? |
![]() anonym2 |
| 02.08.2009, 13:21.57 | |
RE: DIGI TV - nový CAIDjasne Nagra4 |
![]() EnoSat |
| 02.08.2009, 14:28.16 | |
RE: DIGI TV - nový CAIDAproč ne rovnou Ňadra6 |
![]() romik5 |
| 02.08.2009, 15:29.38 | |
RE: DIGI TV - nový CAIDCAID 1801 Nagra2 ROM110 revAC6CAID 1802 Nagra3 ROM142 REV G02 CAID 1880 Nagra3 ROM190 |
![]() michal |
| 02.08.2009, 17:33.21 | |
RE: DIGI TV - nový CAIDSpíše je nějak divný, že naposledy byla výměna klíčů 23.07.09. To je divnější. Vypínám taky komp - ta bouřka vypadá ošklivě. Čus |
![]() netace |
| 02.08.2009, 17:42.44 | |
RE: DIGI TV - nový CAIDA co je na to divného, před rokem je neměnili přes celé prázdniny... :))) |
![]() drobeček |
| 02.08.2009, 18:11.37 | |
RE: DIGI TV - nový CAIDPřed rokem jsem nevěděl, že existuje nějaký pštros s Diablem atd :) |
![]() netace |
| 02.08.2009, 18:37.42 | |
RE: DIGI TV - nový CAIDNagra3 ROM 190 to je ůdajně Super Security Card-chvástal se s tím pan Kudelski.Ale asi bude mít pradvu,uvidíme... |
![]() jamess96 |
| 02.08.2009, 19:19.12 | |
RE: DIGI TV - nový CAIDPštros už byl i před dvěmi roky a bez Diabla... :8) |
![]() drobeček |
| 02.08.2009, 19:35.48 | |
RE: DIGI TV - nový CAIDno zatial na vsetko nasli liek ale len na to POWER VU zatial nie ... Rv |
![]() vladenko |
| 02.08.2009, 19:35.58 | |
Konečně!!!A jste v (nevhodné slovo)i hackeři!!! |
![]() kevin |
| 02.08.2009, 20:02.11 | |
kevinkoukám, že ti z těch Upc Direct mazanic hráblo muhehe :))) |
![]() drobeček |
| 02.08.2009, 21:12.23 | |
DrobečekAni ne! |
![]() kevin |
| 02.08.2009, 21:18.37 | |
RE: DIGI TV - nový CAIDTak to bude asi tím teplem... :))) |
![]() drobeček |
| 07.08.2009, 11:27.09 | |
RE: DIGI TV - nový CAIDV DIGI je akosi dlho klud, ziadna zmena kodov, co sa asi tak chysta ? Bude to mat suvis s tym novym CAID ? Nepaci sa mi to... :-/ |
![]() adman |