| 02.08.2009, 13:00.30 | |
Canalsat nejdu mi keyw w w.world-sat.netTu som nasiel dnesny softcam a je tam ze ide canalsat 19,2E |
![]() Lukas21 |
| 02.08.2009, 13:04.18 | |
RE: Canalsat nejdu mi keytobě to nejde, nám všem to jede :))) |
![]() drobeček |
| 02.08.2009, 13:05.33 | |
Canalsat nejdu mi keyS 0081 0D 490C71FD1116D582tento kluc je novy a nist mam optibox extra cx... |
![]() Lukas21 |
| 02.08.2009, 13:09.33 | |
RE: Canalsat nejdu mi keyna 0081 mozes uz cca pol roka zabudnut, napriek tomu ze posielaju v emm streame nove keys na orbite nie je eni jeden ecm pid pre tohoto providera. pobobne je tento mesiac tomu aj u providera 0080 |
![]() Vlado Fogo |
| 02.08.2009, 14:06.14 | |
Canalsat nejdu mi keyTak to som nevedel.Diki za opoved |
![]() Lukas21 |
| 02.08.2009, 16:26.49 | |
RE: Canalsat nejdu mi keyNa některých příjmačích to jde.Na Diabolo rev 2.3 jde navíc na 7E 2 ks HD+ MTV na 19.2E! |
![]() zzaner |