Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
02.08.2009, 13:00.30

Canalsat nejdu mi key

w w w.world-sat.net

Tu som nasiel dnesny softcam a je tam ze ide canalsat 19,2E
uživatel
Lukas21
02.08.2009, 13:04.18

RE: Canalsat nejdu mi key

tobě to nejde, nám všem to jede :)))
uživatel
drobeček
02.08.2009, 13:05.33

Canalsat nejdu mi key

S 0081 0D 490C71FD1116D582

tento kluc je novy a nist mam optibox extra cx...
uživatel
Lukas21
02.08.2009, 13:09.33

RE: Canalsat nejdu mi key

na 0081 mozes uz cca pol roka zabudnut, napriek tomu ze posielaju v emm streame nove keys na orbite nie je eni jeden ecm pid pre tohoto providera. pobobne je tento mesiac tomu aj u providera 0080
uživatel
Vlado Fogo
02.08.2009, 14:06.14

Canalsat nejdu mi key

Tak to som nevedel.Diki za opoved
uživatel
Lukas21
02.08.2009, 16:26.49

RE: Canalsat nejdu mi key

Na některých příjmačích to jde.Na Diabolo rev 2.3 jde navíc na 7E 2 ks HD+ MTV na 19.2E!
uživatel
zzaner