Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
04.08.2009, 14:52.48

Slavia-Sheriff Tiraspol

Jako jediné utkání předkola ligy mistrů které nepřenáší žádná TV.Potom že nejsme výjimeční a Pražáci zvlášť.
uživatel
viliam
04.08.2009, 15:03.38

Re.:slavia-Sheriff Tiraspol

Když nechce klub ,tak co s tím má ČT dělat.
uživatel
Dray
04.08.2009, 16:01.37

RE: Slavia-Sheriff Tiraspol

No jestli nabízí za přenos plnoštíhlý Ota ticovku, tak jako před zápasem se Žilinou, je to pod úroveň klubu i tak současně mizerně hrajícího. Podnikající majitelé klubu zvolili strategii, podle které dosáhnou větší návštěvu, diváckou podporu a spíše zajistí postup. Snad se nepřepočítali, jsem Slávista ale, jak říkal p.Načeradec, Slavia není můj závod.
uživatel
knawi
04.08.2009, 16:06.10

RE: Slavia-Sheriff Tiraspol

Možná si to neuvědomujete, ale za mnoho přenosů se ČT platí, ne že platí ona. A to zejména u sportů. Protože se do televize dostanou reklamy, které si přílušný pořadatel inkasuje.
uživatel
Antonín
04.08.2009, 16:19.32

RE: Slavia-Sheriff Tiraspol

@Antonín: máš pravdu, je to trapný omyl nás, poněkud zaslepených fandů. Ale i tak je to záležitost kalkulace. Reklamy, snad nasmlouvané před sezónou, divácká kulisa, která může při formě mužstva pomoct k postupu a naději na velký zisk.
uživatel
knawi
04.08.2009, 17:33.41

RE: Slavia-Sheriff Tiraspol

Každopádně je to věc klubu.
Jestli má lepší nabídku, jistě může prodat jinam. Nebo nemusí prodat ani nejlepší nabídce. Ale je to rozhodnutí klubu...
uživatel
Antonín
04.08.2009, 21:15.37

RE: Slavia-Sheriff Tiraspol

Ano, a jsem rád, že tě tady můžu číst.
uživatel
knawi
04.08.2009, 21:34.04

@Antonín

ještě jiná věc, na kterou myslím: před časem jsi se zmínil o svojí tetičce, já se v tom threadu (snad?) vyjádřil urážlivě, určitě hloupě. Takže odpusť a pozdrav ji, má dobrého synovce
uživatel
knawi
05.08.2009, 06:23.40

slavia na internetu

Podle všech indicii bude přenos na justin.tv
Live stream .
uživatel
pohosat
05.08.2009, 08:44.35

RE: Slavia-Sheriff Tiraspol

@pohosat: díky, vyzkoušíme
uživatel
knawi