| 04.08.2009, 15:21.25 | |
Digi opět nezklamalaNa pozici TA3 vysílá ten samý text jako je na původní pozici na Astře 3. Tak šup šup Digi, je potřeba přeladit :))) |
![]() Oskarek1 |
| 04.08.2009, 15:29.38 | |
uz tam bezi ta3uz tam bezi ta3 |
![]() melod |
| 04.08.2009, 15:31.18 | |
RE: Digi opět nezklamalaCo se stalo vsechno je OK :bigeyes: |
![]() maku |
| 04.08.2009, 15:31.42 | |
RE: Digi opět nezklamalaTak to jsou tedy rychlíci R^ |
![]() Oskarek1 |
| 04.08.2009, 15:31.46 | |
RE: Digi opět nezklamalaOni to vypli medzi 12:30 a 15:00, presne neviem. Redakce píše toto: Slovenské privátní televize TA3 a Ring TV dnes ráno ukončily paralelní distribuci na platformě Skylink na satelitu Astra 3A. Obě stanice nyní pokračují již jen na novém kmitočtu. Pro koncové diváky to znamená přeladit si svůj set top box (pokud již tak neučinili). Zdá sa, že v muxoch DVB-T to chodí bez problémov, čo ja ale chytám DVB-T na K59, tak bez TA3. :-/ |
![]() PeterHumax |
| 04.08.2009, 15:33.18 | |
RE: Digi opět nezklamalaJe to jako před pár lety, kdy DIGI TV kradla signál z UPC Direkt - když tam byla hláška pro abonenty UPC, která se zobrazila i na obrazovkách abonentů DIGI TV. To bylo ale překvapení panečku :laughing: :8) |
![]() Dejf |
| 04.08.2009, 15:34.15 | |
RE: Digi opět nezklamalaZapoměl jsem dodat, že to bylo na TV Nova. |
![]() Dejf |
| 04.08.2009, 15:57.57 | |
RE: Digi opět nezklamalaA zaujímavé, že ešte stále beží EPG na pôvodnej pozícii TA3, no video bitrate je už len 168 kbps a audio bitrate 64 kbps. |
![]() PeterHumax |
| 04.08.2009, 16:04.30 | |
RE: Digi opět nezklamalato se dělá běžně. znáš ty stížnosti Markízy a Joj na adresu českých UPC kabelovek, ten signál šířili celý roky po celý ČR, a vedli to jako přeshraniční terestriální přesah, nebo tak nějak. když je obrovskej zájem, tak se ten signál vždycky někde vezme. a nebo neexistující regiony na UPC Direct kartách, když používáš vlastní přijímač. to zase rumuni dodržujou podle pravidel hry. |
![]() vortimond |
| 04.08.2009, 16:05.27 | |
RE: Digi opět nezklamalaTakže to zrejme vypli o 14:22, na základě dohody provozovatele česko-slovenské satelitní platformy Skylink, společnosti Towercom s televizí TA3 bylo dnes, 4. 8. 2009 v 14:22 hod. SELČ ukončeno vysílání slovenské soukromé televize TA3 s nočním interaktivním programem TV Ring (v čase 0:01 hod. - 06:59 hod.) na transponderu č.15, frq. 12,565 H, SR 27500 kSymb/s, FEC 2/3 ze satelitu Astra 3A, umístěného na orbitální pozici 23,5 stupňů východně, píše sa na (nevhodné slovo)... |
![]() PeterHumax |
| 04.08.2009, 16:29.26 | |
RE: Digi opět nezklamalanakonec plná nabídka UPC kabelovek vypadala na začátku v 90-tých letech asi tak, že tam byly všechny hlavní programy z astry 19E (Pro7, ARD, ZDF, 3sat, Sat1, Eurosport, Cartoon/TCM v angličtině atd.) a k tomu asi dvě stanice v češtině. vsadil bych se, že z těch cizích neplatili ani za jednu a rozhodně to neměli od nikoho schválený. |
![]() vortimond |
| 04.08.2009, 17:50.41 | |
RE.PeterHumaxna k.59 mas namiesto ta3 AZtv BB |
![]() wwwe |
| 04.08.2009, 17:57.42 | |
RE: Digi opět nezklamalaA to AZTV stojí za... ;P :bomb: :laughing: |
![]() PeterHumax |
| 04.08.2009, 20:13.30 | |
RE: Digi opět nezklamalamno ako cela DVB-T ponuka ,stoji za welke bahno,mno co uz ,mozeme len zawidiet nasim susedom |
![]() wwwe |