Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
04.08.2009, 15:21.25

Digi opět nezklamala

Na pozici TA3 vysílá ten samý text jako je na původní pozici na Astře 3. Tak šup šup Digi, je potřeba přeladit :)))
uživatel
Oskarek1
04.08.2009, 15:29.38

uz tam bezi ta3

uz tam bezi ta3
uživatel
melod
04.08.2009, 15:31.18

RE: Digi opět nezklamala

Co se stalo vsechno je OK :bigeyes:
uživatel
maku
04.08.2009, 15:31.42

RE: Digi opět nezklamala

Tak to jsou tedy rychlíci R^
uživatel
Oskarek1
04.08.2009, 15:31.46

RE: Digi opět nezklamala

Oni to vypli medzi 12:30 a 15:00, presne neviem. Redakce píše toto: Slovenské privátní televize TA3 a Ring TV dnes ráno ukončily paralelní distribuci na platformě Skylink na satelitu Astra 3A. Obě stanice nyní pokračují již jen na novém kmitočtu. Pro koncové diváky to znamená přeladit si svůj set top box (pokud již tak neučinili). Zdá sa, že v muxoch DVB-T to chodí bez problémov, čo ja ale chytám DVB-T na K59, tak bez TA3. :-/
uživatel
PeterHumax
04.08.2009, 15:33.18

RE: Digi opět nezklamala

Je to jako před pár lety, kdy DIGI TV kradla signál z UPC Direkt - když tam byla hláška pro abonenty UPC, která se zobrazila i na obrazovkách abonentů DIGI TV. To bylo ale překvapení panečku :laughing: :8)
uživatel
Dejf
04.08.2009, 15:34.15

RE: Digi opět nezklamala

Zapoměl jsem dodat, že to bylo na TV Nova.
uživatel
Dejf
04.08.2009, 15:57.57

RE: Digi opět nezklamala

A zaujímavé, že ešte stále beží EPG na pôvodnej pozícii TA3, no video bitrate je už len 168 kbps a audio bitrate 64 kbps.
uživatel
PeterHumax
04.08.2009, 16:04.30

RE: Digi opět nezklamala

to se dělá běžně. znáš ty stížnosti Markízy a Joj na adresu českých UPC kabelovek, ten signál šířili celý roky po celý ČR, a vedli to jako přeshraniční terestriální přesah, nebo tak nějak. když je obrovskej zájem, tak se ten signál vždycky někde vezme. a nebo neexistující regiony na UPC Direct kartách, když používáš vlastní přijímač. to zase rumuni dodržujou podle pravidel hry.
uživatel
vortimond
04.08.2009, 16:05.27

RE: Digi opět nezklamala

Takže to zrejme vypli o 14:22, na základě dohody provozovatele česko-slovenské satelitní platformy Skylink, společnosti Towercom s televizí TA3 bylo dnes, 4. 8. 2009 v 14:22 hod. SELČ ukončeno vysílání slovenské soukromé televize TA3 s nočním interaktivním programem TV Ring (v čase 0:01 hod. - 06:59 hod.) na transponderu č.15, frq. 12,565 H, SR 27500 kSymb/s, FEC 2/3 ze satelitu Astra 3A, umístěného na orbitální pozici 23,5 stupňů východně, píše sa na (nevhodné slovo)...
uživatel
PeterHumax
04.08.2009, 16:29.26

RE: Digi opět nezklamala

nakonec plná nabídka UPC kabelovek vypadala na začátku v 90-tých letech asi tak, že tam byly všechny hlavní programy z astry 19E (Pro7, ARD, ZDF, 3sat, Sat1, Eurosport, Cartoon/TCM v angličtině atd.) a k tomu asi dvě stanice v češtině. vsadil bych se, že z těch cizích neplatili ani za jednu a rozhodně to neměli od nikoho schválený.
uživatel
vortimond
04.08.2009, 17:50.41

RE.PeterHumax

na k.59 mas namiesto ta3 AZtv BB
uživatel
wwwe
04.08.2009, 17:57.42

RE: Digi opět nezklamala

A to AZTV stojí za... ;P :bomb: :laughing:
uživatel
PeterHumax
04.08.2009, 20:13.30

RE: Digi opět nezklamala

mno ako cela DVB-T ponuka ,stoji za welke bahno,mno co uz ,mozeme len zawidiet nasim susedom
uživatel
wwwe