| 11.08.2009, 17:28.40 | |
Pro Blooddoghledám to na týhle frekvenci ten E2 Bundesliga?Je to na Intelsatu????12717 V,SR:18400, FEC:3/4 |
![]() xsimir |
| 11.08.2009, 17:49.40 | |
xsimirAno na Intelsate...ma to oznacenie Eurosport2 CE |
![]() Blooddog |
| 11.08.2009, 18:03.39 | |
xsimirNajde ti to vobec nieco na tej frekvencii??? |
![]() Blooddog |
| 11.08.2009, 22:33.43 | |
RE: Pro BlooddogTak ten Eurosport 2 CE už mám mezi sportovními kanály ale mají tam logo Eurosport 2.A není to v češtině.Ta bundesliga vysílá jen o víkendu? |
![]() xsimir |
| 11.08.2009, 23:37.11 | |
Téma: Pro Blooddogani jeden satelitní provider ještě nevysílá ESP2 BL v češtině, musíš chvíli počkat, nadnárodní platformy ho budou mít určitě |
![]() Babui |
| 12.08.2009, 07:06.39 | |
xsimirEurosport 2 International a Eurosport 2 Bundesliga maju rovnake logo,CZ audio to nevysiela (je to srbska mutacia) a live bundesliga je tento tyzden v sobotu (15:30,18:30) a nedelu(15:30,17:30), pocas tyzdna len reprizy (dnes o 8:00,9:00 a 12:30) |
![]() Blooddog |
| 12.08.2009, 07:21.21 | |
BabuiPodla vyjadreni Digi ,o zaradeni ESP2 BL v cestine momentalne neuvazuju |
![]() Blooddog |
| 12.08.2009, 16:07.17 | |
Blooddogale?Díky za info |
![]() Babui |