| 11.08.2009, 17:39.53 | |
e-tv 68,5°EZdar nemáte někdo klíče nemužu je najít a na tyto mi e-tv nejde.N 2D01 00 DA4DE33309082660 N 2D01 01 DE482B9063E9C654 ; SABC (68.5E) N 2C01 ?mám oboje ale nic. |
![]() alda |
| 11.08.2009, 17:51.47 | |
RE: e-tv 68,5°Eani ti nepojde pretoze je N3 :lookaround: |
![]() wwwe |
| 11.08.2009, 17:58.03 | |
RE: e-tv 68,5°EAha tak to jsem nepostřehl.Ale nikde na parabole ani slovo. |
![]() alda |
| 11.08.2009, 21:09.58 | |
RE: e-tv 68,5°EJo CAID 1802, CAID 1800 odpojen. 2.8.09 jsem to zjistil že to nejde. To byl tuším poslední poskytovatel co kod. v Nagravision 1 a šel hned do Nagravision 3. |
![]() Standa2 |
| 11.08.2009, 21:33.23 | |
@Standa2V nagravision 1 zůstalo ještě v Ku pásmu My TV Africa na 68,5E (3D01), a pak Localia na 30W (5701). Na ani jeden z nich nejsou veřejně známy PK, VK a RSA, a tím pádem ani aktuální OP keys. |
![]() D2MAC |
| 11.08.2009, 21:47.58 | |
RE: e-tv 68,5°EJo toho My TV Africa jsem si všimnul na lyngsat.com a po zadání do google s přidáním nagravision key to nic nenašlo, tak jsem si taky říkal že key není znám. Pokud je známý tak to většinou něco najde. Dobře se tak hledají BISS key. Na 30°W už nevidím, od tý doby co jsem musel předělat parabolu tak už za 24.5°W nic testovat nemůžu. |
![]() Standa2 |
| 12.08.2009, 09:05.52 | |
RE: e-tv 68,5°ETo byla jediná E-TV kloudná TV na 68,5E.Jinak samí pánbičkáři a černo(nevhodné slovo)níci.Asi se už na to nepodívám. |
![]() Baron |