Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
11.08.2009, 17:39.53

e-tv 68,5°E

Zdar nemáte někdo klíče nemužu je najít a na tyto mi e-tv nejde.
N 2D01 00 DA4DE33309082660
N 2D01 01 DE482B9063E9C654 ; SABC (68.5E)
N 2C01 ?mám oboje ale nic.
uživatel
alda
11.08.2009, 17:51.47

RE: e-tv 68,5°E

ani ti nepojde pretoze je N3 :lookaround:
uživatel
wwwe
11.08.2009, 17:58.03

RE: e-tv 68,5°E

Aha tak to jsem nepostřehl.
Ale nikde na parabole ani slovo.
uživatel
alda
11.08.2009, 21:09.58

RE: e-tv 68,5°E

Jo CAID 1802, CAID 1800 odpojen. 2.8.09 jsem to zjistil že to nejde. To byl tuším poslední poskytovatel co kod. v Nagravision 1 a šel hned do Nagravision 3.
uživatel
Standa2
11.08.2009, 21:33.23

@Standa2

V nagravision 1 zůstalo ještě v Ku pásmu My TV Africa na 68,5E (3D01), a pak Localia na 30W (5701). Na ani jeden z nich nejsou veřejně známy PK, VK a RSA, a tím pádem ani aktuální OP keys.
uživatel
D2MAC
11.08.2009, 21:47.58

RE: e-tv 68,5°E

Jo toho My TV Africa jsem si všimnul na lyngsat.com a po zadání do google s přidáním nagravision key to nic nenašlo, tak jsem si taky říkal že key není znám. Pokud je známý tak to většinou něco najde. Dobře se tak hledají BISS key. Na 30°W už nevidím, od tý doby co jsem musel předělat parabolu tak už za 24.5°W nic testovat nemůžu.
uživatel
Standa2
12.08.2009, 09:05.52

RE: e-tv 68,5°E

To byla jediná E-TV kloudná TV na 68,5E.Jinak samí pánbičkáři a černo(nevhodné slovo)níci.Asi se už na to nepodívám.
uživatel
Baron