| 11.08.2009, 18:05.44 | |
Jak to bude zapojený?Četl jsem téma https://www.parabola.cz/forum/topic-39414/ a zaujalo mě zapojení od "RAFI007". Tak by mě zajímalo jak to bude zapojené v té kaskádě za sebou od 1 quattra po účastnickou zásuvku. Může mi to někdo nastínit. Dík |
![]() netace |
| 11.08.2009, 20:17.30 | |
Ty neumíš počítat? :-)))Počet a varianty MSW jsou voleny tak, aby bylo možné dosáhnout 6vstupů od LNB, a patřičného počtu výstupů do bytů. Přepínání mezi jednotlivými sadami je pak řešeno dalším switchem. Na můj vkus je to dosti krkolomné ale je to realizovatelné a pravděpodobně i funkční. Jen může být problém v kompatibilitě s některými STB. |
![]() Enik |
| 11.08.2009, 21:01.54 | |
RE: Jak to bude zapojený?Dobře tak trošku jinak, že se bude uzavírat diseqcy 62xP.169-TW to mi je jasný. Je dáno 6 quatter = 24 výstupů to bude zapojeno kam? do 2xMS13/26 dál do 4xMS13/20 a odsuď do diseqců 62xP.169-TW? Jak to bude propojený mezi sebou o to mi jde.Nedělá mi problém zapojení se 4 quattry s průchozím a koncovým switchem, ale tady to zapojení si nějak neumím představit. Jsou to teoreticky 2 větvě po 4 lnb + 2 lnb, které jsou nějak sloučeny do jednoho svazku. |
![]() netace |