| 11.08.2009, 18:12.35 | |
Mimo mísu_slovní fotbalDobrý den, promiňte mi prosím za tento dotaz, který sem jistě nepatří, ale když Vám nedá pokoj žena... však to znáte.jedná se o to, že nám doma ani na jednom PC nejede Geewa slovní fotbal. Tedy normálně naběhne, ale když píšete slova, tak se použitá písmena neoznačí tečkou a slova i když jsou správná, tak sešednou a nejsou přiznána ( ani jedno ).dříve to jelo normálně, ale po změně poskytovatele ADSL ( vynuceně Novera - T-Mobile )je problém. Snad se s tím někdo setkal... |
![]() broncek |
| 12.08.2009, 07:15.31 | |
RE: Mimo mísu_slovní fotbalPříčin může být víc. Možná poskytovatel nějak blkokuje tuto ip nebo je připojení pomalejší. Možná máš starý flash player. Zkus jiný prohlížeč než IE např. Google chrome, Firefox apod. Víc mě nenapadá. |
![]() alda10 |