Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
11.08.2009, 22:28.43

JOJ a STV3 - EPG

Ide Vam EPG na JOJ a STV3 u SkyLinku? Vsetko ostatne mi ide ale toto nie. Chyba je u mna alebo u operatora?
uživatel
Billysk
12.08.2009, 07:59.03

RE: JOJ a STV3 - EPG

a chýba tito já si vždy pozriem cez txt program alebo cez net
uživatel
Jupi
12.08.2009, 08:16.16

RE: JOJ a STV3 - EPG

O to tu nejde, ale menil som sw na prijimaci a teraz by ma zaujimalo ci je to len u mna, alebo vsetkych. Aby som vedel ci mam dat starsi sw alebo nechat novsi.
uživatel
Billysk
12.08.2009, 08:30.31

RE: JOJ a STV3 - EPG

no u mna epg funguje jak má R^
uživatel
Jupi