| 12.08.2009, 07:07.36 | |
TV Panasonic TX-P42G15EDobrý den, Chtěl bych zdejší odborníky poprosit o názor na výše uvedenou TV. Hlavně by mě zajímalo jestli někdo neví jaké kvality dosahuje DVB-S (S2) tuner. Již doma jeden sat. HD tuner mám a nevím jestli v této TV DVBS (S2) tuner je k normálnímu použití. Sleduji programy na SKYLINK.Díky za názory. |
![]() tony |
| 12.08.2009, 07:13.37 | |
RE: TV Panasonic TX-P42G15ECo to je normalni pouziti?? Ma pouze Diseqc 1.0, musis dokoupit CRW modul, neumi EMU, neumi ti uvarit kafe ani svestkove knedliky. |
![]() Saxon |
| 12.08.2009, 07:25.11 | |
RE: TV Panasonic TX-P42G15ENormální použití? prostě vložím přístupovou kartu naladím programy a koukam. Se žádným EMU neumím pracovat a ani nevím pořádně co to je nebo co to žere. Jsem laik. Že to nevaří kafe a knedlíky to asi přežiju. Mám konvertor pro čtyři účastníky a jeden výstup je ještě volný. Ten Diseqc 1.0 by mi stačil? |
![]() tony |
| 12.08.2009, 07:34.54 | |
RE: TV Panasonic TX-P42G15ETak budes muset akorat koupit CRW modul /cena kolem 1000kc/ a muzes koukat.Diseqc 1.0 umoznuje prepinat max. 4 LNB /druzice/.Co vim, tak se netes na korektni ceske EPG.Jinak je ten panel vyborny. |
![]() Saxon |
| 12.08.2009, 07:37.18 | |
RE: TV Panasonic TX-P42G15EDíky. Já přepínám pouze dvě družice a sice Astru 19 a 23,5 stupně. |
![]() tony |
| 12.08.2009, 08:34.34 | |
RE: TV Panasonic TX-P42G15ETony, ty Skylink karty budeš mít dvě, nebo je budeš přendávat?Komba nejsou skoro nikdy k ničemu dobrá. A obzláště nejsou dobrá komba TV se satelitním přijímačem a AVREC a playerem. Oboje funguje tak napůl a morálně zastará dříve, než panel nebo AVREC. Protože se satelitní přijem a formáty k přehrávání mění rychleji. |
![]() Antonín |
| 12.08.2009, 08:37.45 | |
RE: TV Panasonic TX-P42G15ETo je další otázka jestli vůbec můžu mít dvě kartyy na jednu domácnost. Chtěl bych mít dvě. |
![]() tony |
| 12.08.2009, 08:50.00 | |
RE: TV Panasonic TX-P42G15Emůžeš třeba pět... :8) |
![]() drobeček |
| 12.08.2009, 09:02.16 | |
RE-tonyMůžeš mít Twin Cam od Cryptoworksu Mascom.Cena asi 2000Kč.A nemusíš nic vytahovat.Myšleny karty. |
![]() Baron |
| 12.08.2009, 09:31.34 | |
RE: TV Panasonic TX-P42G15EKup si radeji model 42G10E a satelitni prijimac externi. Mam to tak take, je to optimalni reseni. |
![]() Saxon |
| 12.08.2009, 10:13.36 | |
RE: TV Panasonic TX-P42G15EBarone, barone...jestlipak jsi to opravdu pochopil?Vidím to jako Saxon. Ale kdybych tu televizi už jakýmsi řízením osudu měl, tak bych to zkusil, třeba jenom pro případ závady by se to mohlo šiknout... |
![]() Antonín |
| 12.08.2009, 10:27.08 | |
SaxonFunguje u TX-P42G10E EPG korektne? Na cely tyden? |
![]() pavsla |
| 12.08.2009, 10:28.31 | |
RE: TV Panasonic TX-P42G15EDíky za názory |
![]() tony |
| 12.08.2009, 11:15.26 | |
RE: TV Panasonic TX-P42G15Ejestli mas na mysli EPG z interniho DVB-T tuneru, tak to nevim, jelikoz vyuzivam EPG na HD Vantage 7100, to je uplne jina urovem. Jinak DVB-T tuner ma tato TV velmi slusny. |
![]() Saxon |
| 12.08.2009, 13:53.21 | |
RE: TV Panasonic TX-P42G15ETelevize s DVB-S,C,T něco podobného měl nebo má Technisat ve své nabídce.Ten Panasonic jsem viděl dnes dopoledne u Emosu v Přerově na náměstí.Není to špatná volba,má i DVB-S2 tuner a CI slot a byl za cca.37 000Kč.Má ale asi jen Diseq 1.0 přepínač Tj. max.4x1.Na motor na parabole tedy nebude. |
![]() Baron |
| 12.08.2009, 13:58.56 | |
RE-AntonínJá jsem to pochopil jeho dotaz,ale on asi myslel 2x Skylink na jednu TV.Jinak pane Antoníne se tady na Parabole musíte cítil jako pan vševědoucí.Všecho ví a všechno zná.Má skoro všechny karty Evropy na Pay-TV a nedělá nic jinýho než tady všechny poučuje. |
![]() Baron |
| 12.08.2009, 14:31.42 | |
RE: TV Panasonic TX-P42G15EBarone číst to nemusíš, není to povinné.Ale je to furt užitečnější, než poslechnout tvoji radu a koupit si v jeho situaci modul Twin CAM. Pozdravuj v obchodě v Přerově. |
![]() Antonín |
| 12.08.2009, 15:20.38 | |
RE: TV Panasonic TX-P42G15Emno shodou okolností jsem testoval vyššího brášku 127cm za 60-tku a ten satelitní tuner se mě velmi zamlouvá.Nevidím na tom nic špatného ji mít v ložnici na 4x1 diseqC a úplně to stačí, s motorem jako idiot si mohu točit třeba v obyváku a čekat až bude signál :fuming: Testoval jsem Diablo UW 1.82 a vše potřebné včetně kartiček gital a skylink jedou, vzájemně se nekoušou, takže pohoda Doporučuji R^ |
![]() Babui |
| 12.08.2009, 15:31.47 | |
babuiDat si takou kravu do loznice, hmm, ty jsi taky strelec. ;) To by v loznici nemusel v zime topit a v lete bych chcit, kdyz bych usnul pri zapnute TV. TV s integrovanym DVB-S je pro Saxona hovadina, uz kvuli poslechu satelitnich radií.Cau |
![]() Saxon |
| 12.08.2009, 15:40.39 | |
TV Panasonic TX-P42G15E-super tvMám tento tv a kto si ho kúpi určite sa pri ňom nudiť nebude.Má pripojenie na net a systém vier cast cez ktorý za páe sekúnd možete sledovať komplet uoutube,archív Novy vo skvelej kvalite,fotky z Picasa vebu,počasie vo svete a iné,má slot na sd kartu a videa na nej prehráva vo for. dvix,mám v ńom modul cw,karu skylink,hd programy super.Cez tech.dlna prehráva video a foto z pc v detskej izbe.K nemu pripojený notebook z ktorého sa dá prehrať všetko. Má dvb-c,dvb-t dvb-s i analog.Jedina malá nevýhoda je sat.tuner.Má len disec1=4sat=4lnb,čiže motor zatial nefunguje,ale verím že sa to ďalšou akt.softu opraví.tv si sam spraví upgrade softu,naposledy asi pred 3 týždňami |
![]() tatar |
| 12.08.2009, 15:41.29 | |
Saxonzdar, víš jaká je to pohoda, visí ti to na zdi, žádný kabel, všechno v jednom, sám mám takto 107 Samsunga a když to přijde, tak to přijde (inspirace na nás) :laughing: víš co myslím-jako živé R^ |
![]() Babui |
| 12.08.2009, 15:51.06 | |
babuitusim... ;) Ja mam v loznici kino 55cm CRT a STB/21TV programu/ a uplne mi to staci, stejne to kolikrat ani nezapnu.Cau |
![]() Saxon |
| 23.10.2009, 16:38.23 | |
Jak naladit satelity na TV Panasonic TX-P42G15EKámoš si koupil tv Panasonic TX-P42G15E a nemůžeme naladit korektně oba dva satelity Astra 19,2 a 23,5.Ladí pouze 23.5. a i když v půlce ladění 23.5 opticky napíše,že ladí 19.2 tak tam dále skáčou stanice s 23.5 a z 19.2. nic nenaladí.Parabola je nastavena ok 80cm LNB Monoblok quad (klasický receiver pracují obě družice).Potřebovali bychom vědět jak zprávně nastavit radši všechny volby tz.Diseqc ,jak nakonfigurovat LNB .Předem děkuji za rady jak na to. |
![]() Novak |
| 23.10.2009, 19:54.07 | |
RE: TV Panasonic TX-P42G15E:laughing: Ta 60ka v ložnici nemá chybu. Nemusíš se přitom koukat na svou starou..možná to začne i znova bavit R^ |
![]() Tomik535 |